Jump to content
php.lv forumi

Google App Engine lapas sasaistīšana ar nic.lv domēnu


Recommended Posts

uzraksti līdz kuram solim esi ticis, ko tev google liek izdarīt un kas nesanāk.

 

Man viņi prasa verificēt, ka esmu domēna īpašnieks. Ir jāiekopē TXT ieraksts ( google-site-verification=XXXX ) pie DNS konfigurācijas. Bet nic.lv adminpanelī tādas lietas neatradu, kur ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nevari verificēt ar citiem veidiem?

 

Verificēt ar citiem veidiem var iemetot meta tagu savas lapas html hederī vai augšuplādējot verificēšanas html. bet to reāli nevar izdarīt, jo domēns, kuru vajag verificēt neredz google appu, kurā ir tie verificēšanas html

Link to comment
Share on other sites

Tiešām jocīga lieta. Nekad tā nav bijis, ka nevarētu validēt, parasti izmantoju html failu, uzmet to uz serveri un miers. Varbūt vaina hosterim, bet nu par to es šaubos.

Link to comment
Share on other sites

Ne īsti sapratu. Tu nevari ielikt iekš <head> to verifikācijas metategu?

 

Problēma ir sekojoša: Mana lapa atrodas zem kautkas.appspot.com, bet Google App Engine lapas pa taisno nevar pieslēgt pie citiem domēniem, to var izdarīt tikai caur Google Apps (kas ļauj ar citiem domēna vārdiem izmantot gmail uc google servisus) un pieķeksējot, ka gribu izmantot savu google app engine aplikāciju kā moduli tur. Man prasa verificēt nic.lv iegādātu domēnu, verifikācijā (lai pierādītu, ka esmu domēna īpašnieks) meklē tos HTML failus zem kautkas.lv, nevis manā app engine aplikācijā. Tapēc to metodi izmantot nav jēgas, jo tā nestrādās. Otra iespēja ir iekopēt teksta rindiņu dns konfigurācijā. taču tādu iespēju nic.lv nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt dabū ip adresi, kaut vai sava mājas vai darba datorā, ieliec to ip adresi savā kautkas.lv DNSā, tad uzliec web serveri ar failu ar head ierakstu. Kad domeins būs vertificēts, liec DNS ierakstus atpakaļ uz googli.

 

Jā, šis triks arī veiksmīgi nostrādāja. :)

 

Pārliec DNS serveri uz editdns.net (bezmaksas). Tur varēsi rediģēt DNS ierakstu kā vien patīk.

 

Hmm, tas editdns.net ir maksas serviss, bet es atradu afraid.org, kas veic to pašu funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Negribu taisīt jaunu topiku, tapēc pajautāšu šeit:

 

Man izdevās validēt savu .lv domēna vārdu NIC`am pierakstot šito: CNAME ghs.google.com app.kautkas.lv.

Google Apps diemžēl nepiedāvā, lai aplikācija būtu pieejama bez prefiksa(?) adresē, jeb vienkārši kā kautkas.lv. Kāvar sataisīt, lai ierakstot vienkārši kautkas.lv automātiski redirektējas uz app.katukas.lv? Mēģināju pēc līdzīgas metodes pielikt vēlvienu CNAME (CNAME app.kautkas.lv kautkas.lv), taču nic atļauj tikai vienu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...