Jump to content
php.lv forumi

Par ko balsojāt?


codez

Recommended Posts

Maaren, kāpēc es balsoju par Vienotību? Tūliņ paskaidrošu aprakstot kāpēc nebalsoju par citiem.

 

Pirmkārt, lai gan man ir liberāli uzskati, es neatbalstu, ka Latvijā vadošā partija būtu Krievu, it īpaši, kad uz tām vēl jo projām kremlis un "Vienotā Krievija" izdara spiedienu, tātad uzreiz atkrīt CS un PCTVL. Par trešo lielāko favorītu ZZS es nebalsoju ne jau tikai Lemberga dēļ, un ja kas, tavi uzskati "lai jau zog, galvenais, ka pamet man arī kaut ko" pat nav apspriešanas vērti, jo šāds domāšanas modelis tieši Lembergam, Šķēlem un Šleseram ir vajadzīgs. Par šo partiju es nebalsoju, jo viņi vienmēr ir bijuši klusi, ar lielu atbalstu un ne pārāk aktīvi - neskaitot Līdaku - ne vienu reizi vien viņi ir bijuši kā izšķirošie kāda būs valdība, un viņus vairāk var piedēvēt pie tādas kā "politiskās maukas", atvainojos par izteicieniem, jo viņi ies, kur vien vajadzēs, pielīmēsies pie tiem, kur izdevīgāk, un man vienkārši nav pieņemams šāds politikas veids. Par PLL es nebalsoju, jo tas ir pašsaprotami, viņi t.i TP, LPP/LC bija pie varas brīdī, kad mēs traucāmies ar 220, un arī brīdī, kad mēs ar 220 atsitāmies pret sienu, bet pirms sitiena viņi pamuka malā atstājot Latvijai nelielu dāvaniņu: pāris miljardus no SVF, kurus tagad dēvē par finansiālajiem okupantiem, muļķi, nekas vairāk. Par VL/TB/LNNK es nebalsoju, jo, lai gan nacionālisti, viņiem ir pārāk mazs atbalsts, lai uzvarētu latviešu partija, un TB/LNNK korupcijas ziņā nav nemaz labāki par to pašu LPP, bet priecē, ka no 8. ievēlētajiem 6 ir VL biedri, kas nozīmē vecās TB/LNNK blices maiņu valdības krēslos. Pāri paliek "VIENOTĪBA", un par tiem es arī nobalsoju, jo viņi mazākumā vadīja valdību līdz šim, kas nav tas vieglākais darbs, un tam vēl visam pa vidu paspēja nostabilizēt Latvijas ekonomiku, atjaunot tās kredītreitingus, nostabilizēja banku sektoru, ar valsts iestāžu reorganizāciju gan negāja tik veiksmīgi kā cerēts, jo tas aparāts ir viens liels ķīselis. Patiesībā es balsi atdevu JL, bet balsoju par apvienību, kurā tas tika pārstāvēts. Man arī personīgi Dombrovskis simpatizē kā cilvēks, es cienu to, ka Repše aizgāja no politikas, ko vajadzētu darīt arī pārējiem smagsvariem, ne tikai "Nasing spešal". Budžetā katru mēnesi ir manāms, neliels, bet tomēr pieaugums t.i ieņēmumi ir lielāki nekā tiek prognozēts.

 

Tagad, lūdzu, Maaren, pasaki man vismaz 3 konstruktīvus iemeslus, kāpēc par VIENOTĪBU nevajadzēja balsot šajās vēlēšanās?

 

P.S Sīkpartijas, kuras netika pāri 5% es neaprakstīju, jo tā ir tāda pati laika šķiešana kā balsot par tām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Balsoju, novērtējot visas +/- nopietnās partijas un atmetot tās, kurām ir pārāk daudz mīnusu.

Par PLL bija skaidrs uzreiz - "veiksmīgs biznesmenis" Šķēle, klauns Šlesers, Ulmanis, kurš laikam vēl neziņā par Alcheimeru, plus vēl visi "profesionāļi" no TP (Rozentāle, Segliņš) - ar kkatru no šiem punktiem pietiek, lai ne tikai nebalsotu par PLL, bet vispār, lai tos neuztvertu nopietni.

PCTVL un VL-TB/LNNK - atmesti vienādā iemesla dēļ. Kaut arī iekš TB/LNNK ir 2 normālie ekonomisti, pārējo biedru idiotismu tas neuzlabo.

SC - pozitīvi, ka pozicionē sevi, kā centrisko, nevis kreisi-centrisko partiju, bet diemžēl ekonomikas ziņā šī partija klibo.

ZZS - nedzīvoju Ventspilī, un neuzskatu par vajadzīgo balsot par partiju, kas pārstāv viena cilvēka intereses. Varētu saekonomēt, ja to cik tur, 19, deputātu vietā vienkārši uzliktu Lemberga virtuālās klātbūtnes devaisu, līdzīgi, kā bija Šeldonam BBT 4x02 ;)

Vienotība - diezgan stipra ekonomiskā daļa, klibo sociālā daļa. Imho, mūsu laikos par sociālo daļu varēsim domāt tad, kad uz galda būs maize, un kad būsim pārliecināti, ka arī rīt būs maize. Nobalsoju par viņiem. Manā sarakstā nebija Kristovskis un Āboltiņa, bet ja būtu, tad izsvitrotu.

Edited by Леший
Link to comment
Share on other sites

nu jaunais laiks jau apmēram no kaut kāda 95. gada ir aktīvajā politikā, tā ka nevarētu teikt, ka viņi arī nav vainīgi pie visa notiekošā. nevajag jau arī visā vainot TP un ZZs. štokijs un pabriks taču arī nāk no tp. krristovskis sevi nekad nav parādījis kā goda veci.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ok, bet tas daudz neko nemaina, ja jau viņi 2002. gadā uzvarēja vēlēšanās, tad 8 gadi jau pagājuši, kurš te minēja, ka var vainot tikai tos, kas bijuši pie varas? labi, tur kaut kāds laiks pagāja un TP viņus nogāza, bet arī tā ir rīcība.

Link to comment
Share on other sites

tur kaut kāds laiks pagāja un TP viņus nogāza, bet arī tā ir rīcība.

Nu precīzi tautu staigāšana ērti uzskatāmā veidā pēdējās 2 Saeimās ir redzama šeit. Kā redzams ZZs ir VISU laiku sēdējusi valdībā, bet šos par krīzi neviens nevaino :O Kā jau te viens kolēģis precīzi minēja, prot klusiņām piesmērēties un nelīst priekšplānā, ja neskaita pārpratumu Emsi ;)

Praktiski visu laiku, izņemot pēdējo gadu, tur ir sēdējuši arī LPP. Jaunais laiks bija gadu un 4 mēnešus pašā sākumā un tagad atkal. Ā un ieskatoties uzmanīgāk arī stabilitātes garanta pirmajā valdībā kādu gadu vai drusku vairāk šie bija.

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Edited by Gints Plivna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...