Jump to content
php.lv forumi

#17318 offt


codez

Recommended Posts

Noteikumi

Darba foruma tēmās aizliegts jebkāds offtopiks. Pārspriedes par to, cik un vai pietiekoši daudz $ tiek piedāvāts maksāts konkrētajā sludinājumā vai vispārīgi IT tirgū lūdzams taisīt jaunu tēmu.

 

 

 

 

Esmu šī uzņēmuma darbinieks, savu algu neatklāšu un uzskatu ka interesēties par algu robežām, tas būtu negodīgi pašam pret sevi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

codez: Tur taču skaidri un gaiši rakstīts "Jautājumi par algu un visas citas interesējošās lietas rakstam uz [email protected]"

Vai tad, ja zoodārzā rakstīts, ka zvērus nebarot, tu barosi un brīnīsies, ka tevi nesaprot?

 

bubu nestreso, tā ir elementāra kultūra, ja tu ko vēlies pirkt, tad nosauc cenu par cik.

Kāpēc potenciāliem darbiniekiem jātērē laiks, lai uzzinātu elementāras lietas?

Ne jau deļ kompānijas nosaukuma vai kāda skaistām acīm iet strādāt, bet gan visbūtiskākā ir tieši alga.

Kas attiecas uz zoodārzu, tad man tevi jāapbēdina, šis ir forums un tā primārais mērķis ir diskusija, tāpēc nevajag pārvērst to par birokrātisku farsu.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Alga ir būtiska, bet ne vienmēr tas ir izšķirošais faktors. Es izvēlējos strādāt nedaudz mazāk apmaksātā darbā, tādēļ, ka man tur darāmais (strādāšana, galvenokārt, pie vienas lapas) likās interesantāks par to darbu (darbs, kur katru mēnesi/nedēļu ir jauna lapa), kur maksā nedaudz vairāk. Tāpat daudz ko izšķir kolektīvs un darba apstākļi (ko pilnībā var izpētīt tik aizejot uz darba vietu un pašam visu apskatot). IMO ir vērts saņemt mazāk, ja strādā vietā ar lielu darba telpu nevis iekš cubicles. Tāpat arī ar citām "fīčām" darbā, ko var dabūt un kas un kā. Tā kā jāsazinās ar darba devēju būs šā vai tā, ja nopietni tiek meklēts darbs.

 

Protams, sākot no cena būtu vēlama, lai zinātu kāda līmeņa programmētāji, galvenokārt, tiek meklēti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...