Jump to content
php.lv forumi

Mac adrese


Uldis

Recommended Posts

Nu cik zinu, tad uz IE esmu redzejis sadu iespeju, bet ta ka IE lieto tikai katrs 3 lietotajs, tad vajag kaut ko universalaku.

 

Kaut kad nesen mainiju PC un sledzoties pie interneta mans provaiders izdeva pazinojumu, ka man jasazinas ar vinu, jo mainita IP adrese un MAC adrese. Abus rekvizitus ari redzeju ekrana - nekadi plugini nebija jainstale. Ta ka no dzelziem daudz nezinu, tad varbut kads var paskaidrot vai saja gadijuma MAC vareja nolasit, jo es sledzos pie neta caur provaidera serveri? IP man it ka ir realais un neizskatas,ka netu lietotu caur proxy.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad nesen mainiju PC un sledzoties pie interneta mans provaiders izdeva pazinojumu, ka man jasazinas ar vinu, jo mainita IP adrese un MAC adrese. Abus rekvizitus ari redzeju ekrana - nekadi plugini nebija jainstale.

tas nav ar Web tehnalogijam dbuuti dati. Daudzi provaideri seko liidz klientu MAC adreseem (principa peec taa atpaziist klientu)

Link to comment
Share on other sites

Nu cik zinu, tad uz IE esmu redzejis sadu iespeju, bet ta ka IE lieto tikai katrs 3 lietotajs, tad vajag kaut ko universalaku.

 

Kaut kad nesen mainiju PC un sledzoties pie interneta mans provaiders izdeva pazinojumu, ka man jasazinas ar vinu, jo mainita IP adrese un MAC adrese. Abus rekvizitus ari redzeju ekrana - nekadi plugini nebija jainstale. Ta ka no dzelziem daudz nezinu, tad varbut kads var paskaidrot vai saja gadijuma MAC vareja nolasit, jo es sledzos pie neta caur provaidera serveri? IP man it ka ir realais un neizskatas,ka netu lietotu caur proxy.

Mac adrisi var dabut ja hosts ir tava subneta ar arp komadi.

 

Tavs provaiders dabuja tavu maku caur SNMP protokolu.

Laikam gan mac uzreiz neparadijas ekrana. Tu pagaidiji kadu laiku.

Pa šo laiku aizgaja vaicajums uz "secure server" kuram ir iespeja sutit vaicajumus(pa SNMP) tavam ruterim, kurš zin tavu maku.

 

Vienkaršiem lietotajim, protams, tas nav pieiejams jo SNMP visur ir slegts.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...