Jump to content
php.lv forumi

Noutpads


Kemito

Recommended Posts

Čau visiem, reāli man ir tāda situācija, ka uz PC uzinstallēju garumzīmes un viss ir burkā, atskaitot to, ka man iekš Notepad++ neķer tās garumzīmes, jautājums - Kapēc tā?

Ir uzlikts kodējums "UTF-8 without BOM"

Reāli uzrakstot garumzīmi man tas izskatās šādi:

 

ia66axk2hui4l8don4g.jpg

 

P.S. Es izmantoju "Tildes Biroju 2005", uzinstalējot LOGU, man pat nemaz neatļauj izvēlēties pie valodām Latvian respektīvi QWERTY variantu ar ALT+Poga ar nesanāk izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Trac3 - Cik atceros tur bija arī vienā vietiņā pierakstīts klāt tas, ka tas apustrofs ir tas pats kas "Tiles Birojs" tikai bez,protams, visām tām fīčām, tīri LV garumzīmēm vai ne tā?

 

EDIT: Manliekas sapratu, ka tomēr izmantojas man tas apostrofs :/

 

EDIT2: Tomēr izmantojot to pašu tildi, nekas nemainas!

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, kuru daļu teikumā "ir saglabāts ar UTF-8 Without BOM" jūs nesapratāt?

ja netici tad nu attaisi notepad un sagalaba savu failu ka utf8 tad redzesi starpibu ...

bet ja nemaki visas funkcijas izmantot tad nu macies anglu valodu ...

Link to comment
Share on other sites

Te Teu bus pamaciba varbut tad sapratisi .... ja ar notepad++ neiznak tad parasti notepad visu var atrisinat ... neka smaga te nau ... vis kas vajadzigs baziskas zinasans ikdienai ...

hunwpui7jk47h9su1c0.jpg

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Nuja, man ar kautkas līdzīgs bija ar krievu valodu. Skriptā RU burti un kodejums ANSI. Notepad++ utf8 kodējumā rāda ķeburus. Atveru ar parasto notepad, saglabāju kā utf8 un viss. Pēc tam arī caur notepad++ viss darbojas :)

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Es jau cerēju, ka šāda tēma vairs neradīsies no jauna.

Palasot topiku man autoram tāds jautāums: neesi paņēmis kādu krievu skriptu?

Iespējams ka rediģēji un saglabāji(skuju tev, tikai mēģināji)utf-8 bez BOM, taču, kā jau parast palika failā krievu mēsli.

Nu lūk, failu itkā saglabā un liekas jau ka viss ir kārībā. Būsi varbūt pārsteigts, kad izrādīsies visa tā figņa ar Save utf-8 without BOM kaķim zem astes, tikai tāpēc, ka saglabājot faila sākumā(parasti) palikusi vecā krievu draza,pat ja tie ir komentāri.

Tādā gadījumā failu saglabājot, to nemaz nesaglabā kā utf-8 bez BOM. Nu...kāpēc tā notiek, nezinu, bet ir tā.

Link to comment
Share on other sites

Faks - Lūdzu nepiedirs forumu ar saviem idiotismiem, cik var atkārtot vienu un to pašu!

Pamēģināšu un editēšu postu, pēc pārējo ieteikumiem.!

 

EDIT:

Reāli fonts ir defaults, nemaz tā uz ātru roku neatradu iespēju mainīt fontu.

Pēc būtības vienmēr, kad uzstādu šo softu attiecīgi viss pa defu iet, atskaitot šoreiz.

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...