Jump to content
php.lv forumi

Komentaru piesaistisan pie news


Faks

Recommended Posts

ne var ari bez left join :D

 

$news_select = ("SELECT `id`,`news_id` AS `c`,(SELECT `news_text` FROM `news` WHERE `id`=`c`) AS `news_teksts`,(SELECT `news_title` FROM `news` WHERE `id`=`c`) AS `news_title`,`comment_name`,`comment_text`,`comment_datetime` FROM comment WHERE `news_id`= '$id'; ");

 

ja zini ka var ar left join tad izmanto vinu :) es tikai paradiju ka var ari bez vina ))

 

nekur nepazudu vienkasi apnik

nja skaidrs bet vot vienigais jautajums man palika itka visur kodu saliku visu esu sakartojis vienalga neiet laikam izliksu kodu domaju ka ir kluda droshvien kaut kada ... :)

 

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesaprotu kapēc tiek lieki sarežģīta sistēma. Vienkāršākais variants kā veidot šāda tipa sistēmas būtu aptuveni tā:

 

Tabulas:

Jaunumi, komentāri.

 

Attiecīgi pievienojot komentāru, tu to dari kādā rakstā tātad katram ir unikāls identifikātors ( id ). ar GET paņem to un pie komentāriem to arī ievadi, tad attiecīgi kad izvadi ziņas /news/55 ar GET pņem 55 un izvadi visus komentārus, kas ir ar 55 jaunuma id, un lieta darīta :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kapēc tiek lieki sarežģīta sistēma. Vienkāršākais variants kā veidot šāda tipa sistēmas būtu aptuveni tā:

 

Tabulas:

Jaunumi, komentāri.

 

Attiecīgi pievienojot komentāru, tu to dari kādā rakstā tātad katram ir unikāls identifikātors ( id ). ar GET paņem to un pie komentāriem to arī ievadi, tad attiecīgi kad izvadi ziņas /news/55 ar GET pņem 55 un izvadi visus komentārus, kas ir ar 55 jaunuma id, un lieta darīta :)

linkus ar pasu kodu un paradi ka tu to rakstitu jo savadak man jau galva putra iet pasam :D

divaini ka neviens neko .....

drusku rakos foruma atradu vienu sql koda gabalu kuru rakstijis briedis un itka piedzinu bet ir problemas ja tas noverstu tad domaju varbut vis ietu ka vajaga Galvenais nosacijums ka rakstat piemerus .....

"SELECT news.id,news_title,news_text , comment .* FROM news, comment WHERE news.id = comment.news_id "

Seit ir bilde kada problema notiek patlaban

yqr3bi3d5qoye7t4p.jpg

Labrit visiem tiko uzmodos gandri vel aizmirsos pateikt pie komentaru pievienosas vel ir tada problema ka pie komentaru tabulas tagad atrodas news_id bet vajag lai vins automatiski ievietotu visus id atkarigi no news id savadak iznak fars :)

 

Pedeja Alternativa Visam ja kads apnemtos ...

protams ir cits varijants ja kads uzrakstitu vis baziskako varijantu news ar comment savadak es nedomaju vis iznaktu .....

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka situācija nav pārāk sarežģīta, bet cilvēkiem negribās to risināt, jo ir ļoti grūti pat saprast ko Tu raksti, līdzīgs haoss bija redzams Tavos iepostētajos koda gabalos, nesaku ka pats esmu baigais ģēnijs, bet iemācies sākumā normāli rakstīt, lietot garumzīmes, pieturzīmes, tas Tev noderēs arī rakstot kodu. Neapvainojies, tas bija tikai ieteikums.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka situācija nav pārāk sarežģīta, bet cilvēkiem negribās to risināt, jo ir ļoti grūti pat saprast ko Tu raksti, līdzīgs haoss bija redzams Tavos iepostētajos koda gabalos, nesaku ka pats esmu baigais ģēnijs, bet iemācies sākumā normāli rakstīt, lietot garumzīmes, pieturzīmes, tas Tev noderēs arī rakstot kodu. Neapvainojies, tas bija tikai ieteikums.

pec butibas itka visu daru pareizi vel jo vairak tagad ir Officials Kodetaja Sertifikats ...

Link to comment
Share on other sites

SELECT news.id,news_title,news_text , comment .* FROM news, comment WHERE news.id = comment.news_id

Varbut šeit vajadzetu but kadam mainigajam.

 

Es tava vieta padomatu par formalas loģikas kursiem, nevis par PHP.

Edited by Vhubuo
Link to comment
Share on other sites

SELECT news.id,news_title,news_text , comment .* FROM news, comment WHERE news.id = comment.news_id

Varbut šeit vajadzetu but kadam mainigajam.

 

Es tava vieta padomatu par formalas loģikas kursiem, nevis par PHP.

zinu toka augsa ir prieksa get kurs sanem informaciju

tad ieksa iekavas nak aiz = '$id'

bet tad iznak cita problema visur pie komentāriem ir tukša balta blanka un neko neizvada ārā.

Link to comment
Share on other sites

Atradu Kur ir kļūda visu laiku galvenais skatijos virsū un vis likās normali :D Bet tagad saskaros ar nākošo bēdu.

mfbrprtx89nfgsqybxk.jpg

 

Problēma lieta tāda ja nau pievienoti vel komentāri izvadās šada blanka bet patiesībā būtu jābut virsrakstam un tekstam bet nav šeit piemers .

c4gik4cu3fj72f7h0qwo.jpg

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...