Jump to content
php.lv forumi

2 scripti


Sandis

Recommended Posts

Paldies dzhekiem, kuri atbildeeja uz maniem jautaajieniem!

 

Gribeeju kaadam paluugt, vai nav aizkjeerushies shaadi skripti-

a) skripts, kas izvadot no tabulas laukus iekraaso 2 kraasas (pirmais ieraksts-balts, otrs-melns, treshais-balts utt.).

b)skripts, kas no tabulas uz lapu izvada, piem., departamentus; savukaart, uzklikshinot uz departamentu tajaa pashaa lapaa zem konkreetaa departamenta izvadaas taa darbinieki, tachu paareejie departamenti arii atrodas tajaa lapaa, nu, apmeeram, taa:

Izvada departamentus:

1.Kadru dalja

2.Transporta dalja

3.Atvaljnaajumu dalja

 

Uzklikstinot, piem, uz transporta dalju, izvadaas taas darbinieki:

1.Kadru dalja

Maris Kalis

Aija Kaija

Guntis Duncis

2.Transporta dalja

3.Atvaljnaajumu dalja

Link to comment
Share on other sites

jūs esat forši programmētāji, iedodat man skriptu, bet es tikai nopelnīšu.

 

kādu skriptu tev priekš iekrāsošanas vajag? ideja:

if ($kraasa=='balta') 
$kraasa=='melna';
else
 $kraasa=='balta';
while (tabulasdati)
 background-color=\"$kraasa"\"

Link to comment
Share on other sites

Paldies pnp par humora izjuutu!:)))

 

Bet par Tavu kodu - es jau taadu biju uzkribileejis, bet nestraadaa- cikls nestraadaa! Un man liekas Taveejais urakstitais cikls nestraadaatu - vai tad kameer while njems nosaciijumus un dariis savu daraamo, tameer shis jau nenjems augstaak staavosho kodu!?

Link to comment
Share on other sites

nja, drīz jau būs jautājumi: iedodiet man skriptu, kurš ... (te projekta apraksts) :)

Kas tieši tev nestrādā, es nevaru saprastu. Elementārākus uzdevumus jau grūti izdomāt:

$a = array('rinda1', 'rinda2', 'rinda3'); // te ielasīti dati
$krasa = 'balta';
foreach($a as $item) {
 echo "krāsa=$krasa, dati=$item\n";
 $krasa = ($krasa == 'balta' ? 'zaļa' : 'balta');
}

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

jā muļķiga kļūda, tam if else jābūt ciklā, bet tas nebija mans mēķis uzrakstīt pareizu kodu, galvenais bija ideja, jo ja tu domā, ka kāds tagad tev dos skriptus ar gatavām ļoti specifiskām lietām, tad tev vajadzētu pašam pamēģināt visu savu darba algu noziedot bērnu namam...

Link to comment
Share on other sites

ir realizeejams ar php

 

while (saraksts) {

echo saraksts->nosaukums + links?id=saraksts->id

if (saraksta->id==$_GET['id']) {

while (amatbraaljusaraksts)

echo amatbraaljusaraksts->amats

}

}

Link to comment
Share on other sites

nee nu ar programmeetaaji - sanjem 240 un nezin, ko var izdariit ar JavaScript, un ko ar PHP. Saprastu to veel, ja cilvis ir iesaaceejs, bet ja jau straadaa un sanjem par to algu... Nopietni, rodas iespaids, ka Latvijaa normaali programmeetaaji saskaitaami uz pirkstiem.

 

P.S. Mosh kaads uzraksta manuaali par else if konstrukciju izmantoshanu, a to liekas, ka ljoti daudziem tas sagaadaa probleemas!

 

P.S.S. Nav obligaati mani njemt veeraa.

Link to comment
Share on other sites

Analgīns, viņš nesaņem 240, bet gan 80!

Snadis, un tas koks ir realizējams tikai ar PHP, vai arī var arī pielikt JS, būs lielāka ātrdarbība (nevajadzēs lapu pārlādēt vairākkārt, ja nav daudz izvēļu). Turpretī ja ir liels koks, tad gan labāk tīri ar PHP, kā jau pnp tev parādīja pseido-kodu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...