Jump to content
php.lv forumi

Milzigs Apjoms Ar Kludam ....


Faks

Recommended Posts

Labdien Kungi un Damas Nu tad pie tam bedam .

Atvainojos Visiem par Manam kludam esu apslimis un galva taka kastrole taka ludzu neparmetat man,ja ir vajadzigs kods majas lapas varu iedot noteiktu dalu vai informaciju .

Ienakt !

Lietotaja Vards support un kods tiesi tads pats varat aplukot kas un ka :) lai varetu spriest par visu .

 

Lietotaja Status un Vina Problemas Atrisinats

  • problema ir tada kad lietotaji ienak tiek updeidoti lietotaja status bet vieta ta man iznak ka visi lietotaji uzrodas ka ir online ,bet problema ir nakosa lietotajs nau piesaistis pec varda vai id ka saprotu ir nepieciesams uzrakstit papild darbibu pie update tabulas,nakosa problema ir kad lietotajs izziet tiek izmainits status uz offline bet vieta lai updeitou tiesi lietotaja piesaistito tabulu tiek updeidota pirma tabula un parejas paliek online .
Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

omfg...

 

ok meginasu tev saprotama valoda paskaidrot bet diez vai sanaks gruti tevi saprast bet nu lai ka. tur kur tu apdeito usera statusu updeito ta usera statusu kurs ielogojas nevis visu useru statusus kuriem ir status = 1 t.i.

$insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE [s]user_status='1'[/s] user_id = $user_id"); 

 

parejo lai citi skaidro

Link to comment
Share on other sites

Nu tu uzrakstīji tik sviestaini, ka es pēc taviem piemēriem varu tev tikai kaut ko ieteikt. Lapu nemaz nepētīju, bet url'u kā tu uzrakstīji neviens nepadod tevis rakstītais '/blogs/?page=comment?$row[id]' būtu jāpārtaisa uz kaut ko tamlīdzīgu '/blogs/?page=comment&comment_id=$row[id]' pēc tam get'ā $_GET['comment_id'] paņem, un no db selekto no komentāru tabulas 'WHERE id='$_GET['comment_id']'', kods, protams, nevalīds, bet tas tā ieskatam. Tie tavi db kveriji updeito visu visiem tāpēc, ka tu nenorādi kādu konkrētu lietotāju, teiksim doma būtu tāda $insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE id='1' ");, bet varbūt es jautājumu pārpratu, jo tu tiešām esi uzrakstījis ļoti sviestaini: vidus posmā es pat aptuveni neiebraucu, ko tu centies ar to pateikt...

Link to comment
Share on other sites

omfg...

 

ok meginasu tev saprotama valoda paskaidrot bet diez vai sanaks gruti tevi saprast bet nu lai ka. tur kur tu apdeito usera statusu updeito ta usera statusu kurs ielogojas nevis visu useru statusus kuriem ir status = 1 t.i.

$insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE [s]user_status='1'[/s] user_id = $user_id"); 

 

parejo lai citi skaidro

vienigais varijants man ir sads izveidoju sesijai id lai darbotos .

UPDATE users SET user_status='2' WHERE user_status='1' and 'id = $SESSION[u_id]'

bet iznak vins neuzliek neko hmm :)

Link to comment
Share on other sites

omfg...

 

ok meginasu tev saprotama valoda paskaidrot bet diez vai sanaks gruti tevi saprast bet nu lai ka. tur kur tu apdeito usera statusu updeito ta usera statusu kurs ielogojas nevis visu useru statusus kuriem ir status = 1 t.i.

$insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE [s]user_status='1'[/s] user_id = $user_id"); 

 

parejo lai citi skaidro

 

 

Nu tu uzrakstīji tik sviestaini, ka es pēc taviem piemēriem varu tev tikai kaut ko ieteikt. Lapu nemaz nepētīju, bet url'u kā tu uzrakstīji neviens nepadod tevis rakstītais '/blogs/?page=comment?$row[id]' būtu jāpārtaisa uz kaut ko tamlīdzīgu '/blogs/?page=comment&comment_id=$row[id]' pēc tam get'ā $_GET['comment_id'] paņem, un no db selekto no komentāru tabulas 'WHERE id='$_GET['comment_id']'', kods, protams, nevalīds, bet tas tā ieskatam. Tie tavi db kveriji updeito visu visiem tāpēc, ka tu nenorādi kādu konkrētu lietotāju, teiksim doma būtu tāda $insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE id='1' ");, bet varbūt es jautājumu pārpratu, jo tu tiešām esi uzrakstījis ļoti sviestaini: vidus posmā es pat aptuveni neiebraucu, ko tu centies ar to pateikt...

Atvainojus jums abiem par prata jauksanu ludzu parlasat visu tagad un domaju tagad varesim radit kopeju valodu :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kur kods netiek pieņemts?

 

...nakosa problema ir kad lietotajs izziet tiek izmainits status uz offline...

Ķip lietotājs ielogojas, aizver browseri (nenospiež Logout) un nekad vairs neatgriežas, bet lapā visu laiku rādīs, ka online?

 

Pārējo no teksta, diemžēl, tāpat nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Kur kods netiek pieņemts?

 

 

Ķip lietotājs ielogojas, aizver browseri (nenospiež Logout) un nekad vairs neatgriežas, bet lapā visu laiku rādīs, ka online?

 

Pārējo no teksta, diemžēl, tāpat nesapratu.

ne problema bija cita kad izgaja ara vins izvilka no db pirmo pieejamo id un vinu setoja ka ir offline bet tagad iznak kad ienak vai iznak vins neko nedara :D isak sakot tabulas update vispar nenotiek

jo man ir drosiba tada ka pec formas nak tikai mysql kverijs kurs to dara visu :)

lai var saprast kas notiek te bus login dalas kods

<?php
if(!$_SESSION['logged_in']){
?>

<form method="post" action="/blogs/">

User Name <input type="text" name="name" />

Password <input type="password" name="pass" />

<input type="submit" name="login" value="Login" />    
<br>
<a href="#">Registrejies</a> | <a href="#">Atajunot Kodu</a>

</form>

<?php
}else
{
$insert = ("UPDATE users SET user_status='2' WHERE user_status = '1' and 'id = $SESSION[u_id]' "); 
mysql_query($insert) or die (mysql_error());
echo "Lietotaja Vards "."<a href=\"javascript:popUp('body_profile.php');\">{$_SESSION['u_nick']}</a>"."<a href='/blogs/?logout=1'> Logout </a>"; 

}
?>

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Iebāz sesijā lietotāja IDu (tad kad viņš ielogojas) un ar to arī darbojies (līdzīgi kā ar tavu u_nick).

Sanāk, ka katru reizi, kad lapa tiek atvērta un lietotājs ir ielogojies, tad tiek veikts nevajadzīgs apdeits.

UN izlabo tak beidzot to apdeitu. ($insert = "UPDATE users SET user_status='2' WHERE user_status = '1' and id = ".$_SESSION['u_id']; )

Edited by Code
Link to comment
Share on other sites

Iebāz sesijā lietotāja IDu (tad kad viņš ielogojas) un ar to arī darbojies (līdzīgi kā ar tavu u_nick).

Sanāk, ka katru reizi, kad lapa tiek atvērta un lietotājs ir ielogojies, tad tiek veikts nevajadzīgs apdeits.

UN izlabo tak beidzot to apdeitu. ($insert = "UPDATE users SET user_status='2' WHERE user_status = '1' and id = ".$_SESSION['u_id']; )

Ja butu es vesels tad uzsauktu alinu :D izradas vis tik vienkarsi :D

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...