Jump to content
php.lv forumi

I-veikals


labaiss

Recommended Posts

Labdien,

Lasīju te iepriekšējos rakstus, bet neatradu ko gribēju.

 

Ka ir ar open source interneta veikaliem? Ir vērts ar tiem pievērst uzmanību vai labāk vienreiz samaksāt nekā pāc tam nožēlot?

Un kā notiek savienošana ar interneta banku - lai administrātors varētu redzēt, ka nauda par preci ir samaksāta neapmeklējot internteta banku?

 

Ko Jūs ieteiktu un pie kā vispirms vērsties un meklēt kaut ko tamlīdzīgu?

 

PALDIES jau iepriekš.

 

 

 

P.s. Tikai lūdzu bez googlēm un citiem gudriem izteicieniem - vienkārši esmu te sastapies ar dažām ļoti gudrām personām.

Link to comment
Share on other sites

Nu, gandrīz visi bezmaksas (un daži maksas) internetveikali, ko esmu sastapis ir atrodami te:

http://php.lv/f/topic/10276-iesakiet-web-veikala-scriptu/

 

Savienot ar latvijas internetbankām laikam uzreiz visu to nesanāks, jo neviens nav pluginus priekš internetbankām bez maksas publicējis (es tikai skaļidomāju, bet nu man šķiet, ka pašu banku interesēs būtu bijis publicēt tādus...). Ja interesē nevis apmaksa bet gan pieslēgšanās ibankai, lai pārbaudītu konta stāvokli, tad šogad ir ieviests FIDAVISTA standarts, kuru atbalsta liela daļa no Latvijas bankām.

 

Bezmaksas veikaliem vienalga tev pašam būs jāmaina (vai ja nezini kā to dara jāalgo/jāpērk) dizains. Atkarībā no tā, cik ļoti pats vai tava komanda to pārzin, bezmaksas vs maksas veikala uzstādīšana var sanākt ar nebūtisku finansiālo atšķirību. Pats gan ieteiktu kādu no populārajām atvērtā koda platformām tā iemesla dēļ, ka lielāks cilvēku daudzums, kas vismaz kaut ko par tām zina.

Link to comment
Share on other sites

Nu, gandrīz visi bezmaksas (un daži maksas) internetveikali, ko esmu sastapis ir atrodami te:

http://php.lv/f/topic/10276-iesakiet-web-veikala-scriptu/

 

Savienot ar latvijas internetbankām laikam uzreiz visu to nesanāks, jo neviens nav pluginus priekš internetbankām bez maksas publicējis (es tikai skaļidomāju, bet nu man šķiet, ka pašu banku interesēs būtu bijis publicēt tādus...). Ja interesē nevis apmaksa bet gan pieslēgšanās ibankai, lai pārbaudītu konta stāvokli, tad šogad ir ieviests FIDAVISTA standarts, kuru atbalsta liela daļa no Latvijas bankām.

 

Bezmaksas veikaliem vienalga tev pašam būs jāmaina (vai ja nezini kā to dara jāalgo/jāpērk) dizains. Atkarībā no tā, cik ļoti pats vai tava komanda to pārzin, bezmaksas vs maksas veikala uzstādīšana var sanākt ar nebūtisku finansiālo atšķirību. Pats gan ieteiktu kādu no populārajām atvērtā koda platformām tā iemesla dēļ, ka lielāks cilvēku daudzums, kas vismaz kaut ko par tām zina.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ta ka Alekseja noraditaja linka nav mana iemilota OS, tad velos verst uzmanibu uz VirtueMart, kas gan ir tikai Joomla modulis, bet lidz sim ir apmierinajis visas vajadzibas. Pie vina var pieslegt ari latvijas e-naudas sistemas (ar bezmaksas pluginu, ko izstradajusi pati e-naudas sistemas firma). Tapat var pievienot neskaitamas fichas + dizains joomlai ari bus plasak pieejams ka tam pasham prestashop, kur parsvara normalie dizaini maksa $$

Link to comment
Share on other sites

Manas [pār]domas...

Uzliekot kādu no atvērtā koda veikaliem, piem OsCommerce, ir maziņa maziņa varbūtība, ka varēs izurķēt.

Joomla kā tāda ir caurumaina. Es to neieteiktu. Respektīvi pašam jāseko līdzi un jāliek jaunākās versijas.

 

Par maksājumu sistēmām. Nezinu kas ir ērtāk vai labāk pircējam (firstdata vai katras bankas versija). Komersantam iespēams ka te atškirās % , kāds jāmaksā bankai.

Domāju ka jebkuros no šiem veidiem var redzēt [dabūt] transakciju sarakstu un to statusus.

 

Par slēgtajiem risinājumiem ...

Ja kaut ko vajadzēs pielabot vai uzlabot, to ,iespējams, varēs izdarīt tikai ražotājs. Jo php faili var būt kodēti. vai arī neviens negribēs tajā visā iedziļināties. Bet ko gan par attiecīgu samaksu neizdarīsi.

 

Par izmaksām. Viss ir atkarīgs no veikala sarežģitības. Respektīvi vai tas ir cenuklubs vai arī dažas kategorijas un dažas preces. piemēram pārdod sveces.

Tātad, var paņemt open source, un pasūtīt dizainu ja gribas savu. vai pats uztaisīt. Izmaksas būs mazākas ja pirks slēgtā koda kādu risinājumu. (nav teiks ka bez caurumiem)

Ja tās ir dažas preces, tad visticamāk ka nekādas sinhronizācijas nevajadzēs [ja veikalā atspoguļo pieejamos daudzumus]

Ja preču ir daudz tad jāsāk domāt par kaut kāda veida sinhronizāciju ar noliktavas sistēmu (ja tāda maz ir :D)

Un sinhronizācijas nebūs nevienam variantam.

 

Kā jau Aleksejs minētja tad OpenSource risanājumos palīdzēt varēs vairāk cilvēku.

Ja veikals paredzēts nopietns, tad ,manuprāt, prātīgāk būtu pieņemt darbā koderi, panjemt kaut to pašu OsCommerce un pielāgot pa savam un pieprogrammēt to ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies palasīt, tad arī šeit ir mans raksts par Opensource veikaliem:

 

http://www.notepad.lv/interneta-veikals-viegls-erts-un-bez-maksas-t2827.html

 

Un ja arī izvēlies, tad Oscommerce nē, un Virtuemart uz Joomlas arī nē, par pārejiem vari padomāt.

 

Vairāk, vai mazāk, Aleksejs visu izstāstija.

 

Pēc pieredzes saku, ka arī ja ņemsi gatavu risinājumu un velēsies visu tā teikt dizainu mainīt, tad izmaksas būs arī samērā lielas, bet ja kādu mazu sīkumu uzlabot, pamainīt, tad problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...