Jump to content
php.lv forumi

paypal


yeahz

Recommended Posts

A kam izvēlēties tieši maksāt ar karti. Reāli vidējam interneta lietotājam ir ibankas, līdz ar to webā vari integrēt Banklink un miers. Diezgan ērti risinājumi, protams, ir kaut kāda daļa no peļņas, jāmaksā par pakalpojumu, bet nu jāskatās, kas tiek tirgots un vai tādas banku fīčas ir izdevīgas, atmaksājas. mpakalpojumi.lv - ir gan sms, gan arī banku iespējas.

Pašam slēgt visu banku ibankas ir mērens čakars (un izmaksas). Labāk paņemt kādu kantori, kam jau ir visu banku pieslēgumi. Kaut vai to pašu tavu minēto mpakalpojumi.

Link to comment
Share on other sites

. Iespējams, ka norēķināšanās iespēja jāpiesaka bankā...

nu nez man SEB un neko nekur nesmu pieteicis..

gan bnka mineja ka buushot kruti, ja panjemshot Clasic tad vareshot nopirk arii AirBaltic biljetes (i-netaa)

bet taa kaa biju jau pircis ar Electronic un izmantojis PyPal tad protams nenjemu ...

(papildus izmaksas etc .. )

vismaz ar SEB izdotajam kartem nekaadu problemu ...

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs / Grey_Wolf : Es pareizi saprotu, ka jūs ar Visa Electron esat norēķinājušies internet-veikalos (vai ārzemju?) vai arī PayPalā?

To, ka uz vietas veikalos ar to var norēķināties, es zinu. To, ka es ar to nevarēju norēķināties, es teicu par ārzemju i-neta veikaliem un PayPal'u.

Link to comment
Share on other sites

To, ka es ar to nevarēju norēķināties, es teicu par ārzemju i-neta veikaliem un PayPal'u.

Norekjinajies esmu arii Paypal, pilniigi bez probleemam, kaa arii dazos arzemju I-veikalos ..

Skjiet ka daudzkas ir atkariigs no bankas... (kautgan teoretiski bankas jau neveic karshu norekjinus )

edit:

aa atieciibaa uz Paypal tur jaizvelas pareizais levelis, ja tas ir pirmais tad ar Electron norekjinaties nevar, piedevam viss atkariigs no summas, ja sakraj noteiktu uzticiibas koificentu , tad arii summa atieciigi aug ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Paldies par palīdzību, bet tomēr problēmas vēl ir. Doma ir tāda, ka tiem ievadītajiem datiem ir arī lauks "apstiprināts" ar ENUM - yes, no. Pa defaulto jau būs "no", bet kā lai pēc tam no tā paypala padodu atpakaļ datus, ka jāapstirpina ir šis konkrētais ID? Tas noteikti ir jādara no tā paypala lietotāja, kuram maksā? Un vēl, kā lai arī padod naudas daudzumu + valūtu arī no paypala, to cik daudz ir samaksājis?

Link to comment
Share on other sites

paskaties paypal lapā pie api dokumentācijas - pie maksājuma apstrādes tu vari izmantot item_number lauku, kurā glabāt savu maksājuma identifikatoru, kuru paypal tev arī pados atpakaļ. tieši tāpat paypal tev padod informāciju par valūtu un summu.

Link to comment
Share on other sites

laikam esmu sapratis ap ko tā lieta grozās, man ir jāpievieno šādas rindas formā, vai ne?

 

<input type="hidden" name="item_number" value="<?php echo $item_number; ?>">
<input type="hidden" name="return" value="<?php echo $return_to; ?>">
<input type="hidden" name="currency_code" value="USD">

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kāpēc, ja esmu uzlicis šādu atgriešanās linku

<input type="hidden" value="http://links.com/submit-step3/?uniqid=4cc0631a4ce34" name="return">

tad paypals pēc apmaksāšanas atmet mani uz

http://links.com/submit-step3/?merchant_return_link=Return+to+Merchant

 

līdz ar to nevar apstiprināt samaksājušo.

Link to comment
Share on other sites

Man ir risinājums. Rit, mēģināšu atrast un iemest šeit forumā.

 

Tā, uz ātru roku paņemts no viena mana projekta, piemērs return formas laukiem:

 

<input type="hidden" name="return" value="http://www.onlinebw.com/lwtopupshowresult.php">
<input type="hidden" name="cancel_return" value="http://www.onlinebw.com/lwtopupshowresult.php">

 

Paypals padod uz attiecigo php failu 1 vai 0, ja paypals pados 1, jeb true, izvadam apstiprinājumu, kā arī uzreiz izpildās sql update funkcija, kas piešķir lietotājam maksātāja statusu. Ja maksājuma tips ir subscriber, ja piem šops, tad izvadam lauka, ka paldies par pirkumu, plus attiecībā no CMS sistēmas, ari visus atgriestos paypal datus, varam pieglabāt sistēmā, lai caur esošo CMS varētu pārvaldīt, piem tos pašus ienākumus, kas ko, kad ir sūtījis, utt..

 

Attiecīgi, ja bus 0, jeb false, izvadam paziņojumu, ka neveiksmīgi ir noticis pasūtījums un viss.

 

Jāsaka tā, ka nekas vieglāks par paypal, tas ir, dažādu norēķinu metodēm, nav lietots.

 

Runājot par visa kartēm, tas ir atkarīgs no bankas. Piem ar seb visa electron, tādos saitos kā betsafe, bwin, nevar veikt iemaksas, bet piem iepirkties i-neta vidē var, arī iekš tā paša paypal, visa electron, der, var sūtīt, saņemt naudu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...