Jump to content
php.lv forumi

[PĒRK] WEB-based projektu


Ome

Recommended Posts

Aptuvenais pieejamais budžets katram projektam, prasības uz peļņu? (Piemēram, Par katru pērkamo projektu esmu gatavs maksāt līdz 500LVL, peļņai mēnesī jābūt vismaz 50LVL). Kaut kādas prasības par tematiku, auditoriju?

 

Man ir viens projekts, no kura es gribētu tikt vaļā, taču tam ir ļoti specifiska tematika (elektronika, mikrokontrolieri), taču ar attiecīgām zināšanām, teorētiski diezgan vienkārši viņu varētu pacelt un kaut ko arī nopelnīt.

Link to comment
Share on other sites

Ome, tu vari pierādīt, ka esi maksātspējīgs pircējs, nevis kounterstraikeris?

 

Godātais, man nekas nav jāpierāda. Ja vēlaties izteikt konkrētu piedāvājumu - dariet tā. Ja Jums ir minētā "kounterstraikeru" fobija, tas Jums ir jāpārvar pašam.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai es, bet drošvien arī daudzi citi izteiktu konkrētākus piedāvājumus, ja potenciālais pircējs spētu pierādīt, ka tiešām ir potenciāls pircējs, tāpēc jautāju, vai vari to kādā veidā izdarīt. Tā ir normāla biznesa prakse - pierādīt savu maksātspēju, ja to palūdz.

Ja nespēj vai nevēlies (tā protams ir tava personiskā darīšana), tas tikai liek domāt (protams neapstiprina), ka patiesībā neesi potenciāls pircējs, bet tāpat aiz gara laika iemeti šeit topiku.

Link to comment
Share on other sites

codez, lūdzu, ierodieties rīt, no 9:00 līdz 18:00 Rīgā, Atlasa ielā 7A. Uzrādīšu Jūs interesējošos dokumentus. Tikai ļoti šaubos, ka tas Jūs interesē, jo nopietnam cilvēkam nebūs laika šeit bezgala spamot bez mērķa.

 

Citi piedāvājumi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...