Jump to content
php.lv forumi

Veicu gabaldarbus


777

Recommended Posts

Es isti nesaprotu, kada dalja par to ir jums? :) Es tach nepiedavaju darbu koderim.

Man kā potenciālajam darba devējam interesē, ko tieši tu esi paveicis, kā tas strādā. Pēc tevis dotajām saitēm izskatās, ka tavs darbs ir ļoti paviršs un neesmu gatavs tev kaut ko uzticēt būvēt. Domāju, ka identiski padomāja daudzi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā nu viņš ir ar tiem jaunajiem koderiem :)

 

85% koderu vecumā no ...-18 ir diezgan pavirši, jo viņus nomāc doma:

Es tak visu varu, es tak visu māku - mani draugi par to visu ir izbrinīti (Varbūt tāpēc, jo ar kodu nav saskārušies?)

 

Es neiešu minēt cik šim 777 kadu, lai te kautko diskriminētu, bet ieteikums visiem jaunajiem, nedaudz vecākiem (nepieaugušajiem), ar tieksmi izrādīties un vēl sazinkādiem - programmēšana nav priekš jums, ja arī ir, tad droši to dariet offline...

Edited by EdgarsA
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu php newbie, šajā forumā ar vien biežāk parādās ieraksti, kas vienkārši ir bezjēdzīgs uzbrauciens, tā ir tāda pati izrādīšanās kā tā, ko aprakstīja EdgarsA. Protams bieži vien uzbraucēji ir jau ļoti pieredzējuši programmētāji, bet tā vietā, lai parādītu savu gudrību uzbraucot, izdariet to labāk ar labu padomu iesācējiem, liela daļa paši sākot programmēt meklējāt padomus tādos forumos, bet ja negribat dalīties ar savu pieredzi, tad nepiedalieties diskusijās vispār.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka ir pozitīvi, kad cilvēks ar ne īpaši labu pieredzi meklē gabaldarbus. Pirmkārt, strādājot pēc pasūtījuma, programmētājam tiek uztrenēta disciplīna, otrkārt, tā ir pavisam savadāka pieredze, treškārt, var iemācīties daudz ko labu. Kā teica mans pirmais darba devējs programmēšanas nozarē: "Visi mēs kaut kad taisījam haltūras". Daudz sliktāk, kad šitāds nepieredzējušais nāk strādāt uz nopietnu kantori.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu php newbie, šajā forumā ar vien biežāk parādās ieraksti, kas vienkārši ir bezjēdzīgs uzbrauciens, tā ir tāda pati izrādīšanās kā tā, ko aprakstīja EdgarsA. Protams bieži vien uzbraucēji ir jau ļoti pieredzējuši programmētāji, bet tā vietā, lai parādītu savu gudrību uzbraucot, izdariet to labāk ar labu padomu iesācējiem, liela daļa paši sākot programmēt meklējāt padomus tādos forumos, bet ja negribat dalīties ar savu pieredzi, tad nepiedalieties diskusijās vispār.

 

Manuprāt te nav neviena bezjēdzīga uzbrauciena. Cilvēkam tika konkrēti norādīts uz kļūdām, kuras viņš pieļauj meklējot darbu. Un tas, ka es jau N gadus pats programmēju nenozīmē, ka kādā brīdī kādu savu ideju nevarētu realizēt ar cita roku palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Nu bij gan. Gan jau tagad EdgarsA uz mani apvainosies vai brauks virsū, bet kurā vietā te bija izrādīšanās un kāda jēga spriest par programmētāju vecumu? Dažs labs 30 gados nevar sasniegt to ko citi sasniedz un vairākas reizes pārspēj pat nesasniedzot 18 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...