Jump to content
php.lv forumi

Photoshop brightness


Pentiums

Recommended Posts

Hello. Tā kā šobrīd strādāju pie dizaina, kurā ir tumšie toņi šo problēmu ir ļoti labi redzēt.

Problēma ir tāda, ka dizains ko veidoju uz photoshop, photoshopā ir normālā gaišumā, kādā vajag, bet kad saglabāju kā bildi un atveru ar jebkuru bilžu skatītāju tas ir nedaudz tumšāks un izbojā visu. Cik saprotu photoshops izmanto savus krāsu ICC (vai kā viņus tur sauca..) profilus. Cik noprotu, ir jātiek skaidrībā ar tiem profiliem, var jau būt ka viss kārtībā un tas ir tikai uz mana monitora :/

Ko darīt??

Link to comment
Share on other sites

Hello. Tā kā šobrīd strādāju pie dizaina, kurā ir tumšie toņi šo problēmu ir ļoti labi redzēt.

Problēma ir tāda, ka dizains ko veidoju uz photoshop, photoshopā ir normālā gaišumā, kādā vajag, bet kad saglabāju kā bildi un atveru ar jebkuru bilžu skatītāju tas ir nedaudz tumšāks un izbojā visu.

PhotoShopa ir iespeja saglabat bildi priieksh Web..

Piekritu ka bilde var buut tumsaaka ...

JO: PShops tomer ir domaats prieksh tipgrafijas, nevis Web...

Paskaties krasas -> Ph.shopaa ir varjants prieksh www (krasu stilss)..

edit: briedis -> piekritupar CMYK un RGB ...

prieksh wb vajag RGB , bet Ph.Shops labak dzivojas ar LAB

vai ar HSV shamo nu taa...

labak jau LAB vai CMYK

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nav pareizi sakalibēts fotožops.

 

Man arī, atverot PS, bildes rāda ar bišķi citādākiem toņiem ( balts izskatās dzeltenīgs, utt. ), bet tā kā PS es izmantoju tikai pāris konvertācijām, tad mani tas neuztrauc. Visur citur izskatās pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...