Jump to content
php.lv forumi

Kā izveidot vienkāršu Routing Framework-u


codez

Recommended Posts

Kas tas par pareizrakstības viedokli?

Un pats tālāk raksti, ka visās konstrukcijās rezultāts ir vienāds. Vai tad tas nav lieliski?

Tas jau arī ir tieši tas, ko es vēlos panākt - samazināt iespējamo varantu skaitu, respektīvi, lai nederīga id (burtu kombinācijas, float-a, neiesetota) gadījumā, viņš vienmēr būtu 0 vai vesels skaitlis(lai nēbūtu jā-if-o neskaitāmās iespējas), nevis unset, 0, null vai sazin vēl kas un, ja es to panāku ar x2,5 īsāku kodu, tad diez vai jūs mani pārliecināsiet, ka es kļūdos savā izvēlē.

Un, ja vēl man kādrezi kāds šim gadījumam pieminēs performanci, tad es uz visiem laikiem viņu ierakstīšu savā melnājā cs-istu sarakstā. ;)

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cammon džeki, es nesaprotu kur jums ir problēma?

 

$id=(int)@$_GET['id'];
var_dump($id);

 

 

$id šeit ir int tipa mainīgais visiem iespējamajiem ievadītajiem datiem, gan, ja $_GET['id'] nav iesetots, gan, ja $_GET['id'] ir strings ar burtiem, gan strings, kurš reprezentē floatu, kuru var bāzt gan SQL-ā neuztraucoties par sql injekcijāmn, gan izvadīt kā HTML, nebaidoties par XSS.

Un kamēr kādam no jums nav tikpat īss un tikpat viegli uztverams veids kā to izdarīt, katrs nākamais jūsu koments tikai diskreditē jūs.

Link to comment
Share on other sites

kas parasti ir id sākas no 1

MySQLā auto_increment value var būt 0, tas pirmkārt, otrkārt, nav teikts, ka ID parametrs getā obligāti ir kāds primary key (tik pat droši tas varētu būt foreign key, vai vispār, ne-int lauks). Un treškārt, 0 ir pilnīgi valīds integer, prakse ar 0 apzīmēt neeksistējošus ierakstus nav laba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...