Jump to content
php.lv forumi

TBDEV 2009


lejka

Recommended Posts

Jautājums vai šeit ir kāds kurš ir lietojis TBDEV 2009 gada sourci un vai un kādā veidā var panākt ka tiek ateloti latviešu alfabēta burti

tās lietas kuras nav saistitas ar datubazi tiek latviski normali attelotas, bet tas lietas kuras raksta datubazē (piemeram foruma zinas, vēstules, jaunumi, aptauja, shoutbox utt.) taas db tiek ierakstitas kā kkadi mistiski ķeburi un ari ka tadi tiek ateloti, vai ari dažos gadijumos ierakstitas db normāli tā kā jabūt, bet lapaa atelojas joprojam ka ķeburi.

esmu izweginajis visus iespejamsos charsetus kuriem vaidzetu paradit lv burtus, bet neviens nelidz(ari utf8):/

Link to comment
Share on other sites

es jau tbdeva forumā centos noskaidrot ka to panakt ari ieteica par to utf-8 bet tas neko nelidz nezkapec

tam kodam ir tada speciala funkcija dbconnect drosivien ka tajaa kkas japamaina ne?

function dbconn($autoclean = false)
{
   global $TBDEV;

   if (!@mysql_connect($TBDEV['mysql_host'], $TBDEV['mysql_user'], $TBDEV['mysql_pass']))
   {
  switch (mysql_errno())
  {
	case 1040:
	case 2002:
		if ($_SERVER['REQUEST_METHOD'] == "GET")
			die("<html><head><meta http-equiv='refresh' content=\"5 $_SERVER[REQUEST_URI]\"></head><body><table border='0' width='100%' height='100%'><tr><td><h3 align='center'>The server load is very high at the moment. Retrying, please wait...</h3></td></tr></table></body></html>");
		else
			die("Too many users. Please press the Refresh button in your browser to retry.");
       default:
   	    die("[" . mysql_errno() . "] dbconn: mysql_connect: " . mysql_error());
     }
   }
   mysql_select_db($TBDEV['mysql_db'])
       or die('dbconn: mysql_select_db: ' . mysql_error());
// mysql_query("SET NAMES 'utf-8'");
   userlogin();

   if ($autoclean)
       register_shutdown_function("autoclean");
}

 

to " mysql_query("SET NAMES 'utf-8'"); " man ieteica ielikt uzreiz aiz rindinas " or die('dbconn: mysql_select_db: ' . mysql_error()); " bet nu to beigas esmu komentāros ielicis jo no tā rādījās vēl briesmīgāki ķeburi

Edited by lejka
Link to comment
Share on other sites

paldies, bet to visu jau esmu vairākas reizes mēģinājis nekas nelīdz :/

Ar UTF8 tie vārdi kuros ir garumzīmes un kuri nenāk no db bet ir iekšā piem. html failā ierakstīti nemaz netiek parādīti - piem. jūlijs rādās kā jlijs utt. (vnk nerāda burtus ar garumzīmēm).

Bet tas kas nak no db un ir ar lv garumzīmēm tiek parādīts dažādu ķeburu veidā piem. āčšņīļķž rādās kā âèðòîïíþ

varbūtbūt pie vainas ir tas ka tas tbdev 2009 ir uzzinstalēts uz VPS ar kloxo?

Edited by lejka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...