Jump to content
php.lv forumi

nush pakomentejiet


Recommended Posts

Atrais varjants. pagaidam vel 'galigi zaljsh'.

taa kaa nesmu makslinieks tad dizains 'ir ka ir'.

Lapa nav domata mega apmekletajiem, bet gribetos dzirdet viedokli, vai vispar var kadam radiit...

P.S. lapa izmantoti *.png un Hakus neizmantoju, ta kaa uz vecakiem brauzeriem buus probzas ar transparent...

EDIT : linku ta neiedevu :(

te buus Grey-Wolf.lv

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Dizains interesants, bet portfolio lapai noteikti ka der.

Man vienmēr visās lapās prasās, lai būtu smukie url-ļi, pietam, ja lapa paredzēta, lai iegūtu pasūtījumus, tad derētu piestrādāt uz SEO uz attiecīgām frāzēm, kādas potenciālie klienti varētu meklēt googlē.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka visiem (izņemot vienu) portfolio projektiem esi bijis kā ne tik acīmredzamās programmēšanas daļas veidotājs, tad būtu ļoti labi, ja būtu kas vairāk aprakstīts - tāds kā stāsts apakšā:

Bija interesanti šitas vai tas; Radās tādi vai šitādi izstrādes izaicinājumi, kas bija jāpārvar, ko izdarīju šādi; Sākotnēji bija šitā, bet pārtaisīju, lai ir tā; Pirmo reizi izmantoju tehnoloģiju X šajā projektā; Šajā projektā bija īpaši sarežģītas prasības, jo... un tā tālāk :)

Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka visiem (izņemot vienu) portfolio projektiem esi bijis kā ne tik acīmredzamās programmēšanas daļas veidotājs, )

Visiiem projektim Esmu veidojis Server dalju !!!

Piedevam nevienam !!

nav izmantoti gatavi skripti ...

---

Laikam tas nav redzms :( , itka uzliku Dizains (mans/nav mans) Programmesna (mana/nav mana)

bet nu paldies par komentu

Edit:

kjesis norda vai Dizains mans/vai nav

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Iekš meņū varētu uz hover parādīties nevis ķeksis, bet bultiņa piemēram.. Kautkā tā..

Citādi dizains patīkams

Paldies par komentu.

Nee doma Dizainam bija sekojosha: -> zinjojumu delis, attiecigi neviens ar roku nezimetu bultinju ...

Link to comment
Share on other sites

Grey_wolf, es nekādā ziņā negribēju teikt, ka viss izskatās "generic" no gataviem skriptiem (lai gan neuzskatu, ka gatavu skriptu izmantošana būtu kas peļams vai nepareizs, ja to dara pareizi) - vienkārši to serverpuses varoņdarbu taču cilvēki neredz, labi ja iedziļinās un spēj pamanīt/novērtēt, kas ir klientpusē. Tieši tādēļ, manuprāt, būtu daudz aizraujošāk apmeklētājiem izlasīt, kas tad bija tie lielākie piedzīvojumi un interesantumi katrā no projektiem. :)

Par ķeksīšiem man bija un ir pilnīgi skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs ->

Paldies par atsaucibu.

Kaa jau mineju ( un arii 'lapeles' sakuma text)

Shii vairak ir kaa Portfilio ..

Bet nu ja uzreiz neredz ( apakspusee ), kursh darbs mans (PHP/DIzains) tad padomashu par lapas Upgreidu ..

Un aprakstus, kas bij labs/kas slikts, noteikti lapa nelikshu, Cienu savus klientus un darba devejus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...