Jump to content
php.lv forumi

Kurš pārlūks jūsuprāt pirmais sasniegs 300 punktus html5test.com?


Леший

  

1 member has voted

  1. 1. Kurš pārlūks jūsuprāt pirmais sasniegs 300 punktus html5test.com?

    • Mozilla Firefox
      0
    • Internet Explorer
      0
    • Google Chrome
    • Opera
      0
    • Safari
      0
    • Cits...
      0


Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu nez, nez, man IE6 uzrāda 12 punktus, IE7 uzrāda 36, kas ir 3x vairāk. Tas nozīmē, ka turpinoties šij līknei, IE8 uzrādīs 108

 

Man izskatās, ka tavi aprēķini ir kļūdaini, jo IE8 man iegūst tikai 27 punktus, kas ir pat mazāk kā IE7 :D

Link to comment
Share on other sites

Biju ar lietojis Chrome, ātrs, ērts, bet palasiju netā ka chrome sūta datora, citus info uz viņu serveri(dēļ tā var rasties visādi reklamēšanas baneri ja pareizi saprotu), tad es izvēlejos SRWare Iron(viņš itkā neko nesūta) un viņš ir pilnīga Chrome kopija, tikai bēz tām info sūtīšanām. Šobrīd tajā html5 testā ir 200 punkti, nezinu vai tas ir labi, bet mani viņš pilnība apmierina.

Nu, tavs browseris ir pārtaisīts Chrome, nekas vairāk. Un par to "info sūtīšanu" - laikam neesi pareizi sapratis, runa gāja par drošības trūkumiem, un tas teksts ir tikai paša Iron mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

Un tas viss vienā postā. Es, kā psiholoģijas zinātņu doktors, 100% varu apgalvot, ka tu lieto kaut ko stiprāku par IE, kas visdrīzāk ir LSD.

 

:D:D:D nja. nu vispār no narkotikām tikai IE un neko citu. šad tad alkoholu.

 

tātad, ja rakstu kautko tādu, zna4it esmu pilnā vai slikts garīgais.

dotajā gadijumā - otrais variants :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Egon Plēve, pārlūkiem nevar būt tāda cilvēciska īpašība kā pašcieņa, jo viņiem nav apziņas. Tāpat diezvai pārlūki paši pie sevis spēs piestrādāt, ja nu vienīgi kāds radīs uz mākslīgā neironu tīkla balstīsu pārlūku, kurš spēj sevi mainīt un attīstīties.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...