Jump to content
php.lv forumi

Jei bogu palīdziet


nikidijs

Recommended Posts

Čau gudrinieki.

 

Vopšem štelle sekojoša !!!

Nu novilku jau gatavus skriptus un vairākos skriptos (arī tajā kas savienojas ar DB) ielikts kautkas līdzīgs šim --> define('INSIDE_INF_COW_90709416510504657530', true);

if(!defined("INSIDE_DB_CONNECT_COW_075448520584126367")){ die("attemp hacking");}

 

dieva dēļ,paskaidrojiet lūdzu, ko tā figņa vispār nozīme, un naher vajadzīga.

reāli ja vienu aizvācu, tad kautkas nestrādā, vai lec ārā tas "attemp hacking" u.t.t.

 

da i vel sataisīti visādi mistiski skripti. (nosaukums: debug_finctions.php vai get_globals.php) kas vispār piebāztiar šitiem define mēsliem. saprašanas pilnīgi nekādas :(

 

ā un vel pie reizes varbūt kāds varētu pastāstīt, kā uztaisīt, tā lai piem, ievades laukā (text boxā, text field) var ievadīt tikai ciparus un neko citu! vopšem fincijas kur jāievada apstiprinājuma kods (verification code). funkcija strādā. attēls ģenerē tikai ciparus, tapē arī gribu, lai laiciņā var ierakstīt tikai ciaru.

 

pagaidām takā viss !!!

 

jau iepriekš paldies :)

Link to comment
Share on other sites

nevajag aizvākt ja nezini ko dari.. domāju tā if (! defined... figņa vajadzīga, lai nevarētu piekļūt no adreses php skriptam, kurš ir paredzēts tikai inklūdošanai kādā citā php skriptā

 

 

par to otru jautājumu: ja tas ir verifikācijas kods, tad lai lietotājs tur raksta ko grib, galvenais ka beigās ieraksta pareizu kodu

Edited by 101111
Link to comment
Share on other sites

Nav ko grāpstīties gar gataviem skriptiem, no kuriem nav nekādas sajēgas:D

Tu gribi izmantot php, bet iemācīties liekas negribi, spriežot pēc teksta kur raksti par figņu nafig vajadzīgu...

PHP Tev nav nekāds media player, kur vari uzlikt pakustināt kādu CMS vai IPB:D

Link to comment
Share on other sites

Nav ko grāpstīties gar gataviem skriptiem, no kuriem nav nekādas sajēgas:D

Tu gribi izmantot php, bet iemācīties liekas negribi, spriežot pēc teksta kur raksti par figņu nafig vajadzīgu...

PHP Tev nav nekāds media player, kur vari uzlikt pakustināt kādu CMS vai IPB:D

 

es pieņemu ka tad kad tu pats mācijies, tad gatavos vispār neaiztiki. pirmajā dienā jau saitus mauci augšā.

ņemot vērā, to cik esmu iemācijies pašmācības ceļā, uzskatu ka tas ir diezgan daudz, un ar laiku arī šitajā visā iebraukšu. vnk sagribējās to visu ātrāk !!!

 

tas ka PHP nav media player, to es jau biju apguvis, takā neko jaunu un noderīgu nepateici - tikpat labi varēji arī nekomentēt !

Link to comment
Share on other sites

nevajag aizvākt ja nezini ko dari.. domāju tā if (! defined... figņa vajadzīga, lai nevarētu piekļūt no adreses php skriptam, kurš ir paredzēts tikai inklūdošanai kādā citā php skriptā

 

 

par to otru jautājumu: ja tas ir verifikācijas kods, tad lai lietotājs tur raksta ko grib, galvenais ka beigās ieraksta pareizu kodu

 

1. varētu tā būt. dažiem skriptiem noņemot tos, viss strādā, a dažiem nē. tā jau neko nevācu prom. tik noņemu, ja nešancē, uzlieku atpakaļ :D:D:D kā saka - eksperimentēju, un skatos, kas notiks :D

 

 

2. nja, tas ir ver code. tā jau ir kā saki. vnk es pēc dabas būdams pedants, gribu visu perfekti. da i vispār interesanti, kā to štelli dabūt. nav jau obligāti, viss strādā lieliski arī bez tā :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu gribi mācīties , tad mācies no grāmatām un labiem tutoriāļiem,

nevis no citu pokemonu koda.

 

es pieņemu ka tad kad tu pats mācijies, tad gatavos vispār neaiztiki. pirmajā dienā jau saitus mauci augšā.

A varbūt ka cilveks bija uztaisījis HTML/CSS lapu un

sagribēja tai uztaisīt automātisku pagination, vai kādu citu dinamisku fīču ...

Link to comment
Share on other sites

es pieņemu ka tad kad tu pats mācijies, tad gatavos vispār neaiztiki. pirmajā dienā jau saitus mauci augšā.

ņemot vērā, to cik esmu iemācijies pašmācības ceļā, uzskatu ka tas ir diezgan daudz, un ar laiku arī šitajā visā iebraukšu. vnk sagribējās to visu ātrāk !!!

Nevajag pārspīlēt, pirmajā dienā es tikai kalkulātoru uzprogrammēju html lapai ko ielikt, un jā, tas arī šancēja.

Svešu kodu nemociju, tikai pētiju kā tiek lietas risinātas un mēģināju pats.

Un protams mūsu labākais draugs un palīgs->PHP Manual!

Nezinu gan vai būs Tev kas ātrāks, ņemot koda blāķi ar daudzām neskaidrām lietām vienlaikus.

Lai gan ko tad es, dari kā gribi.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag pārspīlēt, pirmajā dienā es tikai kalkulātoru uzprogrammēju html lapai ko ielikt, un jā, tas arī šancēja.

Svešu kodu nemociju, tikai pētiju kā tiek lietas risinātas un mēģināju pats.

Un protams mūsu labākais draugs un palīgs->PHP Manual!

Nezinu gan vai būs Tev kas ātrāks, ņemot koda blāķi ar daudzām neskaidrām lietām vienlaikus.

Lai gan ko tad es, dari kā gribi.

 

zini, es protam vel nejēdzu tādu kalkulatoru uzbūvēt, bet nu, kas zin...

katrs taču mācamies kā mums vieglāk. es piem paņemu jau gatavu, un pētu kā darbojas, ko kas nozīmē. protams ka neiztikt arī bez vecās labās "googles", tik par define tur nemācēju atrast vot i tapēc jautāju :)

domāju ka kāds laiciņš paies, tad arī es varēšu citiem palīdzēt, dot padomus u.t.t.

 

lai nu kā. paldies par padomiem... :)

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Es laikam pat zinu skripta autoru, vismaz tas if (!defined)die('hack attempt') bija redzēts. Ja tas ir tas, iesāku to kodu neaiztikt un neizmantot.

 

tas kurš tos "define" ir piebāzis, gan nav pašu skriptu autors.

bet to ka nevajag aiztikt jau nopratu.

tikai vēlējos lai kāds cilvēku valodā paskaidro, ko tas nozīmē, un ko tie "define" dara ?

tālāk jau domāju ka pats tiktu skaidrībā :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...