Jump to content
php.lv forumi

Dizaina aisardziba!


toms42

Recommended Posts

Sveiki, vai jūs nezinat vai nav kadas iespejas izsargaties no dizainu zagliem, ka piemeram no pokemona midzeņa tutgear, es paskatijos šodien savos IP log failos visadi knarini ložņa pa manu css failu!

 

Varbut ir kāda iespeja kkā pasargat savu design?

 

Vai varbut ir kādi php meistradarbi ar kuru palidzibu var automatiski nobanot mazos zaglēnus!

Edited by toms42
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nabadziņš, kam vajag to tavu CSS, ja visādos CSS triku saitos ir pieejami pasaules līmeņa ekspertu idejas un darbi PA BRĪVU! Kam vajag to tavu ņūba CSS pasaki man? Tikai un vienīgi varbūt tādiem pašiem ņūbiem kā tu! Īsti meistari no zaudētājiem nezog!

Link to comment
Share on other sites

ka kadam garnadzim patik aplukot css failu + visas billdes kuras bija noraditas css faila!

kaa tas ir apluukot visas bildiites???

A kam tad vinjas domatas? ja ne lai raadiitu klientam ??

Un ko tad taadu var sarakstiit CSS failaa, kas buutu UNIKALS ?

Link to comment
Share on other sites

Bļe :D Man uzrada no hostinga atvertos linkus nevis bildes kuras bija jaizmanto lai atveru dizainu, un ta prosta apskatot lapu log failos neuzradas ka kads tur butu vinos lūrējis! Intresanti ka pec IP baniem vairs neuzrdas neiena jauka apmeklētāja kuram tii ļoti ir nepieciešams css faila saturs lai registretos mana lapā!

 

Un ko tad taadu var sarakstiit CSS failaa, kas buutu UNIKALS ?

 

Protams ka nē, bet tev patiktu ja tu 4 dienas cinitos ar dizainu, lai uzliktu virsu viņu kadam php dzinim un še tev urdodas viens krāna galvs kurš to var paveikt ar copy paste!

Link to comment
Share on other sites

Bāc, es tiko apskatījos savu lapu log failus, kaut kādi krāni visus CSS un JS failus lūrējuši. Nafig, visas IP adreses nobanoju, atstāju tikai savējo, tagad vairs neviens nelūr.

Iesaku visiem darīt tāpat.

Paldies toms42, ka pacēlu šo aktuālo tēmu.

 

P.S. Papildus aizsardzībai ir doma izdzēst visus DNS ierakstus, lai neviens krāns nevarētu uzzināt mana servera IP adresi.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

toms42, ja tev ir neārstējama paranoja, un tu baidies par savas CS lapas dizaina aizsardzību, vari darīt šādi:

1. ir fails.php, kurš saņem parametrus un ģenerē atbildi CSS vai bildes, atkarībā no parametriem.

2. tas pats fails, kā parametru, saņem key.

3. to key mēs ģenerējam esošās sesijas laikā un seivojam datu bāzē.

4. fails.php pārbauda, vai key ir bāzē, ja jā, tad ģenerējam response un izdzēšam key no bāzes, ja nē, tad neko nerādam.

5. piesakamies vizītē pie psihologa, vai pat labāk, pie psihiatra, jo paranoju ir jāārstē, kamēr esi jauns.

Link to comment
Share on other sites

Леший, ar firebug-u tik un tā varēs dabūt to CSS.

 

Labāk tad CSS vispār neizmantot un visus parametrus piešķirt javascriptiski. Padot ūber sakodētu js, kurš pirms atkodēšanas pārbauda, vai tas tiešām ir browseris, kurš pieprasa datus (vai ir js, pārbauda vairākas browseru js specifiskās lietas), protams pārbauda vai firebug-s (un jebkādi citi populārākie browseru debugošanas rīki) nav aktivizēti. Tāpat ieliek taimeri, kurš čeko vai firebug-u pēkšņi neaktivizējas, tikai tad sāk kodēt vaļā dizainu uzliekošo js. Bildes visur iekļauj javascriptā kā base64 enkodētus datus un pārķer visus iespējamos eventus, kuri varētu būt saistīti ar mēģinājumiem piekļūt bildei. Var arī bildi salikt no maziem krāsainiem 1px diviem, lai nav tik viegli nokopēt.

Es kaut kā tā darītu, ja būtu garīgi slims.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...