Jump to content
php.lv forumi

Win XP pret WIN 7


Grey_Wolf

Recommended Posts

Gribētos uzzināt Jūsu viedokli šādā jautājumā:

Vai ir vērts likt Win7 ?

Nosacijumi:

sistēma:

CPU Intel Quad 2,33Ghz

DDR3 2 Gb

HDD ~~300Gb

Video: GeForce 9600 GT, 512Mb, GDDR 3

--------------

Jāstrādā sekojošām programmam:

Apache

Mysql 4.3 ....

PHP 5.2 ...

(tas ir pamatu pamats)

Papldus būtu jāiet arī kaudzītei r GAMES ( Man puika ~~8 gadi, tā kā šis ir aktuāli)

Nu jā un kas ir ar LR/RU kodejumiem, Tilde? Vers.?

----

Tātad sekojošs jautājums: kāda pieredze jums ir ar Win7

Kādi gļuki, kādas problemas etc...

---

P.S. ļoti LIELS lūgums, foruma administrācijai Dzēst ārā visuas atbildes kas satur *Win SUX *NIX rulz

jo šoreiz īsti nav alternatīvas, jāliek vien *WIN, tik jautājums vai XP vai 7

Link to comment
Share on other sites

Es pats pārmetos uz Win 7 no Win XP. Esmu ļoti apmierināts. Nav tā, kā bija ar Vista, ka bremzē un ir kaudze error'u. Te viss ir ļoti, ļoti labi nostrādāts. Nevaru pat neko sliktu teikt, bet lietoju jau kādus 3 mēnešus. =)

 

P.S. Pats lietoju XAMPP, bet nedomāju, ka atsevišķi "samaukt" visu būtu problēmas. Un, pat jau kaut kas neiet, pastāv...

 

comp.th.png

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Un, pat jau kaut kas neiet, pastāv...

comp.th.png

Ups shamo nebiju piefiksējis :)

Tas ka Win 7 != 'Vistu' to gan esmu pamanijis :)

Paldies..

P.S. Gaidišu vel komentus, laikam vel par Gamuchiem ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

šahs iet uz abām.

Papldus būtu jāiet arī kaudzītei r GAMES ( Man puika ~~8 gadi, tā kā šis ir aktuāli)

Un gribi teikt ka Puisim 8 gadi intresees vieniigi Shaks??

Varbut nespried tikai peec sevis ...

P.S. Ja nav ko teikt -> varbut labaak pakluseet??

Link to comment
Share on other sites

Un gribi teikt ka Puisim 8 gadi intresees vieniigi Shaks??

 

Protams, ka mazam bērnam šahs neinteresēs, ja tu to pasniegsi kā še ņem spēlē šahu.

Ja bērniem ļauj darīt tikai to, kas interesē, tad vairāk par avarage Joe neizaugs.

Šajā bērna vecumā ir svarīg, lai bērns iemācītos domāt un operēt ar abstraktām koncepcijām, tāpēc, jo reālistiskāka būs spēlē, jo māzāk tā noslogos smadzeņu reģionus, kuros attīstās abstraktu koncepciju apstrādes algoritmi.

Bet piespiest bērnu darīt to, ko vajag, nevis to, ko viņš grib, ir pedagoģijas jautājums.

 

Manam bērnam ir nedaudz virs četri gadi, bet viņš jau māk nedaudz programmēt - orientējas 2D koordinātu sistēmā, māk pārnest papīra zīmējumu ar circle, line, rectangle funkcijām uz programmu, izprot vienkāršu mainīgo koncepciju.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka mazam bērnam šahs neinteresēs, ja tu to pasniegsi kā še ņem spēlē šahu.

Ja bērniem ļauj darīt tikai to, kas interesē, tad vairāk par avarage Joe neizaugs.

...

Manam bērnam ir nedaudz virs četri gadi, bet viņš jau māk nedaudz programmēt - orientējas 2D koordinātu sistēmā, māk pārnest papīra zīmējumu ar circle, line, rectangle funkcijām uz programmu, izprot vienkāršu mainīgo koncepciju.

Shii tema jau tika vienreiz izcilaata ...

Tas ko mans Puika brivaja laika geimo, nav vispareji apspriezama problema ( Brivi strategiskas games , bet tas nu taa... )

Vispar gribeju zinat par XP /WIN 7 problemam prieksrociibam .. nevis pedagogijas jautajumus...

Taa kaa SOR bet Ludzu , ja nav ko teikt par doto topika temu, tad paklusee...

Svaadak saac adgadinat Troli...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Vispar gribeju zinat par XP /WIN 7 problemam prieksrociibam .. nevis pedagogijas jautajumus...

Kas tev nepatīk?

Es pateicu, ka šahs iet uz abām (tēma win7 vs. winxp spēles), tu jau sāki runāt par to, kas bērnu interesē, kas nē. Tā, ka šoreiz akmens tavā dārziņā.

Link to comment
Share on other sites

Kas tev nepatīk?

Es pateicu, ka šahs iet uz abām (tēma win7 vs. winxp spēles), tu jau sāki runāt par to, kas bērnu interesē, kas nē.

Atkartoshos ... Shaks iet uz PRAKTISKI visam OS sakot jau ar 1970< Gadu .. varbut vareji neizcelties??

ojbļin, viss strādā. Atkarīgs tikai cik daudz pacietības būs piespiest darboties kādu specifisku vai aizvēsturisku programmu.

Tieshi par paris 'aizvesturiskam' progam ir arii stasts ( ieskaitos Vecas Games etc...)

Kada pieredze? kas konkreti neiet? utt..

P.S. vairak protams intresee Apache/Mysql/PHP ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Iet bez problēmām spēle Warcraft 3 un Starcraft 1. Un šis spēles nav tikai boom-boom-pow. Tur arī ir nedaudz jāpadomā. =) Gāja škiet arī Comandos. Un Sim City. Hmm =)

Link to comment
Share on other sites

Ar vecākām spēlēm uz Windows 7 var būt problēmas. Nesaku, ka ar visām, bet WinXP piemērotāks vecākām spēlēm. Turpretī Win7 ir stabilāks un mazāk iespēju, ka to nobrucinās - tieši savas vainas, vai netieši sliktu programmu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Es balsoju, par Win7. Viens no iemesliem būtu tas, ka XP jau ir, gandrīz, 10 gadus veca OS. Neesmu saskāries ar problēmām uz Win7, ka kaut kas neietu + vienmēr ir XP mode.

 

P.S.

 

offtopic jautājums : vai vēl kādam ir tā, ka nospiežot "Fast Reply" kastē (ar ieslēgtu advancēto editoru) atveras pēdējais aizvērtais tabs (jaunā tabā)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...