Jump to content
php.lv forumi

Bilzhu Samazinaashana In Php


S_K

Recommended Posts

Nu jaa, savulaik es ar šo problēmu nocīnījos 3 dienas un neviens man nemaacēja pateikt solūciju.... bet galu galā izrokoties cauri manuālim atradu funkciju ImageCreateTrueColor()... nu karoche pie ImageCreate pieraxti klāt TrueColor un viss rullēsies, parametri nekādi nav jāmaina.

 

Have Phun :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, savulaik es ar šo problēmu nocīnījos 3 dienas un neviens man nemaacēja pateikt solūciju.... bet galu galā izrokoties cauri manuālim atradu funkciju ImageCreateTrueColor()... nu karoche pie ImageCreate pieraxti klāt TrueColor un viss rullēsies, parametri nekādi nav jāmaina.

 

Have Phun :)

:( Bet ja man nav uz servera nav GD2.0 un vispar GD nav ieinstaleets ???

Link to comment
Share on other sites

:( Bet ja man nav uz servera nav GD2.0 un vispar GD nav ieinstaleets ???

Es nevaru nemaz pievienot gd2.dll :(

 

man paradaas kljuuda:

Unknown(): Unable to load dynamic library 'C:PHPextensionsphp_gd2.dll' - The specified procedure could not be found.

 

Bet man viss pareizi noradiits, varbuut kadam ir bijusi liidziiga kljuuda ??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

2 S_K

Klau, tu te tagad patieībā stāsti kaut ko ļoti mistisku, vispirms tev bilde izveidojas, bet drausmīgā kvalitātē un tad izrādās ka tev nemaz gd nav piekabināts.... kā tad teu pirms tam tā bilde varēja izveidoties ??

Unknown(): Unable to load dynamic library 'C:PHPextensionsphp_gd2.dll' - The specified procedure could not be found.

un par šito runaajot... vai tik tur viena slasha vietā nebij jāraksta divi ??

Link to comment
Share on other sites

2 S_K

Klau, tu te tagad patieībā stāsti kaut ko ļoti mistisku, vispirms tev bilde izveidojas, bet drausmīgā kvalitātē un tad izrādās ka tev nemaz gd nav piekabināts.... kā tad teu pirms tam tā bilde varēja izveidoties ??

Unknown(): Unable to load dynamic library 'C:PHPextensionsphp_gd2.dll' - The specified procedure could not be found.

un par šito runaajot... vai tik tur viena slasha vietā nebij jāraksta divi ??

Man bilde bija sanakusi tik bez kraasaam!!!

 

un kad es centos GD pielikt tad man raadija to kljudu... PS te nerada slashus... :|

 

Shitada kljuuda ar bija vienaa php lapelee kur kljudas ir tik tur nebija atrisinajums dots ... aizmirsu adresi :( pamekleejiet googlee shitadu lietu!!!

Link to comment
Share on other sites

ja liek celjos liek \ tad jaliek \\ bet nu viss normaali straadaa ja noraada celjus arii linuxiskaa stilaa ar C:/blabla/..

 

Bilzhu resaizoshanai gan labaak izmantotu kaadu externaalu tooli ImageMagick http://www.imagemagick.org/ (uz lieliem apjomiem gan ir zinaami aatrdarbiibas miinusi (proti diezvai praatiigi to ir dariit reaalaa laikaa on the fly) tachu ja bildi vajag resaizot tikai vienu reizi tad tas stradaa krietni labaak) vai kaadu citu no comandprompta palaizhamu tooli un tad padot vajadziigos un ar php sareekjinaatos parametrus (izmeerus kvalitaati utt) exec()..

 

Vismaz pagaidaam resaizojot (fotografijas u.c. atteelus) ar GD nav sanaacis pienjemamas variants.

 

Bet ieteikums par ImageCreateTrueColor ir pareizs.. Ja ir GD2 tad ar to sanaak viss krietni kvalitatiivaaks.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...