Jump to content
php.lv forumi

vPasaule.co.cc


Recommended Posts

Kas tā ir par mazu sūda lapeli?

 

Mēģināju reģistrēties, bet tiklīdz ir kāda kļūda dotajos, un aizmet uz tukšu lapu ar vienu uzrakstu, ka teiksim, parole ir parīsu, un nav iespējas atgriezties uz reģistrācijas formu ar iepriekš ievadītajiem datiem un izlabot kļūdas - uzreiz aizvēru to lapu...

Link to comment
Share on other sites

+briedis

 

+ encoding probleemas, dizains brr, tas bb kods nedarbojas, dzimums nesaglabajas, uz refresh visi post dati saglabajas, "teerzeet" atbildes neredzu, bilzhu upload kaut kaads gljukains + var aughupielaadeed citus failus nomainot ekstensiju. Un vispaar - ir jau draugiem.lv un facebook.com

Link to comment
Share on other sites

ja cilvēks ir pats taisījis, tad lai tik mācās un labo kļūdas. bet ja ir atradis kko gatavu vai sabakstījis kopā, tad iesaku necensties.

 

++ To es arī daru, mācos, pats cenšos.

 

 

 

@ratrijs

ir jau draugiem.lv un facebook.com

 

Bet tas jau ir tikai mana prieka un zināšanu papildināšanu pēc, ne jau es taisos kaut ko konkurēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

++ To es arī daru, mācos, pats cenšos.

 

 

 

@ratrijs

 

Bet tas jau ir tikai mana prieka un zināšanu papildināšanu pēc, ne jau es taisos kaut ko konkurēt.

 

Pie dizaina gan varēji piestrādāt pamatīgāk..pārāk tāds nekāds, 18.gs dizains :) Ne tikai programmēšanu jāmācāš bet arī dizainu jo arī no dizaina lielā mērā atkarīgs ir tas, vai apmeklētājs ilgi uzturēsies lapā vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Dīvainākais dizains ko jebkad esmu redzējis.

 

Es nezinu, bet rekur Tev viens prevjūvs idejām.

 

q8che0fzj5urgnp89ax.jpg

 

 

Labi, tas domāts kaut kāds darba meklēšanas saits, bet tīri okei būtu arī Login + malā uzraksts.. Gribi draudzēties? Vai e.t.c. stuff.. :)

 

Atceros ka gribēji ar manīm samainīties ar baneriem! :) Izveidosi +/- pienācīgi, tad Okei... ;)

 

Ja vajag palīdzību, droši saki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...