Jump to content
php.lv forumi

Ar ko sākt?


mangarsocepumi

Recommended Posts

Sveiki, vislaik ir bijusi vēlme sākt nodarboties ar kodēšanu valodām, esmu pilnīgs iesācējs tapēc gribētos no jums iesācējiem/profesionāļiem dzirdēt padomus ar ko sākt, ar kādu valodu vieglāk, kur to apgūt varbūt uzreiz iedot man kādas konkrētas adreses, kur jūs to esat labāk apguvuši. Pats no valodām neko nesaprotu, tik daudz cik uztaisīt ucoz webu, kas saprotu ir vairāk, kā nožēlojami, nevis kodēšāna, jo tur jau viss ir gatavs. Nu gribētu dzirdēt sīku izklāstu no jums par to cik lielas iespējams ir man izaugt šajā jomā, jo tiešām gribētu nodarboties ar to nopietni.

 

Visu labu, ar visu to labāko Gatis.

Edited by mangarsocepumi
Link to comment
Share on other sites

Vispār nevajadzētu tev ieteikt sākt ar PHP, jo tur tu neiegūsi nekādu saprašanu, kas ir disciplīna :)

 

Sāc varbūt ar C++, Pascal, Visual Basic, Java, u.c., tik galvenais sākt ar vienkāršiem piemēriem, censties saprast, kas notiek utt.

Link to comment
Share on other sites

Es droshi vien ieteiktu saakt ar C++. Iespeejams, ka daudzi iebildiis, ka taa ir par sarezhgjiitu saakshanai, bet nu nez. IMO pamatus tas ieliek gana labus. Pieljauju, ka saakumaa tas viss liksies garlaiciigi (jo viss kas buus, buus melns ekraans ar tekstu), bet kaa jau briedis teica - tas vismaz iedziis kaut kaadu discipliinu.

Link to comment
Share on other sites

Njā. Vislabāk būtu sākt ar Pascal.

Tā valoda speciāli tika radīta ar nolūku mācīt cilvēkiem programēt.

 

Nu ja tu jūties dikt' apķērīgs , vari mēģināt sakt ar C++ , bet būs grūtāk.

 

 

Un turies pa gabalu no php, kamēr nebūsi apguvis kādu nopietnāku valodu.

Citādi sanāks no tevis kārtjais "pokemons-speciālists".

Link to comment
Share on other sites

Visnotaļ REKOMENDĒTS tiek Pascal, lai sāktu programmēšanu! Pats to apguvu skolā, gan arī mistisko QBASIC, ar ko pareizāk sāku, kas bija patiešām viegls! Tagad skolā reāli māca DELFĪNUS, kur ir PASCAL, bet PHP mācoties atsevišķi bija patiešām ērtāk un ir joprojām to darīt :)

Iesaku sākt ar: Pascal !

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, es principā arī sāku ar paskālu - bija ok.

 

 

Lai sāktu darbu, meklē un lejuplādē: Turbo Pascal.

Un tad tik meklē gūglē dazādus tutoriāļus, pēc "pascal tutorials" utt.

 

Šī vietne izskatās dikti sakarīga: http://www.taoyue.com/tutorials/pascal/contents.html

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...