Jump to content
php.lv forumi

PHP vs JAVA troļļi


Леший

Recommended Posts

Nu gan pateici! "drausmīgs" Javascript kods! :D Zināji, ka GWT optimizē Javascriptu un ka tas ir pareizi browser performancei un stabilitātei!? Optimizētu Javascript kodu tu nevarēsi lasīt kā dzeju un tas nemaz nav paredzēts lasīšanai!

Nevis "optimizēts" bet "minimalizēts" ( minified ). Tas nav viens un tas pats. Nav iespējams ģenerēt optimālu kodu.

Stabilitāte .. lol .. zināji ka GWT 2.x nojauj IE6 ? Un perfomance vispār ir nožēlojama.

GWT ir priekš cilvekiem, kas _nemāk Javascript.

 

P.S. nelietoju jQuery.

 

P.P.S jā , no gūgles nāk laukā smirdīgs kods. Man šķita ka tas bija vispārzināms fakts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nezināji, ka Google jau kādu laiciņu vairs nesupportē IE6 un taisās atteikties no M$ vispār???

Tu proti programmēt Javascript? Ok, ļoti mazs iesākuma testiņš tev. Uzdevums: Izpildi minitestu ilgākais 7 minūtēs, neskatoties papildus ne Google rezultātus, ne jebkādus citus materiālus, tātad, no savas galvas, rezultāta pogu nospiežot tikai vienreiz un lai būtu maksimums 1 nepareiza atbilde, bet pieļauju, ka tāds profs kā tu izpildīs to ar 0 nepareizām atbildēm. Piebilde - ja esi vismaz reizi jau pildījis šo testu, tad "špikota eksāmena atbildes" man neinteresē. Tātad - izpildīt tikai vienu reizi, ar nosacījumu, ka neesi nekad dzīvē to pildījis! Atkārtoto reižu rezultāti neskaitās. Minitests atrodas šeit:

http://perfectionkills.com/javascript-quiz/

 

Par "smirdīgo kodu" - uztaisi "smaržīgu kodu" un parādi mums, gudriniek! ;)

Edited by Mastermind
Link to comment
Share on other sites

Te ir runa par Javascript, nevis Java. Java nav salīdzināma principā ar php, tas ir kaut kas cits.

Bet par Javascript - vienīgais, kas te d*rš, esi tu! Jo tu tā arī nespēji pierādīt, ka vismaz pats saproti, ko runā!

Un ja tests ir izpildīts - tad sākotnējais rezultāts laikam bija "aizmirsts"? Tikai iztiec bez melošanas.

Link to comment
Share on other sites

Pildīts sen, no pirmās reizes bija 7/14. Jautājumi ir domāti JS guru, un vidējstatisks web koderis tāds nav. Zināšanas, kas ir nepieciešamas šajā testā, nekad nenoderēs praksē, ja nu vienīgi JS based FW rakstīšanai (jQuery?).

Labi, neraksti FW, uzraksti kādu prastu serverside skriptu, piemēram, autorizāciju, turot userdata mysqlā.

Jebkurš no klātesošiem ar šo tiks galā 10 minušu laikā, un skriptam nevajag papildus vajadzības, izņemot httpd, php un mysql, komplekts, kas ir 99% hostingiem. Uzraksti, tad domāsim, kas dirš.

Link to comment
Share on other sites

Runa ir par to, ka tu mēģini pierādīt Java pārākumu, jo PHP tev "nepatīk sintakse".

Vēl runa ir par to, ka no taviem minētajiem frameworkiem, tu neparādi, kā tad realizēt MVC ar smuku patīkam sintaksi.

Un visbeidzot runa ir par , tavā izpratnē , neaptrīdamo par GWT pārākumu pār native JS kodu.

 

Un tev tas drošvien šokēs, bet es uz sienas rezultātu nepierakstīju.

Link to comment
Share on other sites

Sintakse tik tiešām ir pārāka Javai, nekā php. Parākums nav, ir vajadzības. Man tikai nepatīk, ka šeit ar "web aplikāciju" tiek asociēta jebkāda aplikācijai, kurai ir web interfeiss, kas manuprāt nav pareizi. Iesācējs pratīs uztaisīt web lapu, bet viņam būs jāmācās 5 gadi varbūt, lai viņš prastu uztaisīt un uzturēt daudzfunkcionālu "web aplikāciju" ar dažādiem servisiem. Kas attiecas uz freimvorkiem - interesanti, cik ilgi drukāsiet visu no 0, tikai lai pierādītu, ka "es to varu"! Jāņem gatavi freimvorki, laiks ir nauda! Domājot par kvalitāti 3 slāņos tu noteikti uztaisīsi tos 3 slāņus kvalitatīvāk, nekā, ja tev būs jādomā par kvalitāti visos 7 slāņos!

 

Par to "pārākumu", viens MIT profesors tak skaidri un gaiši teica:

"There is no best language! There is probably worst language but not best!"

Edited by Mastermind
Link to comment
Share on other sites

Kā tev nav 10 minušu, lai pieradītu ar darbiem savu tukšu muldēšanu, bet ir vesela diena spamošanai forumā? Un vēl, atceroties b00t forumu, tu it kā nebiji programmētājs... Mēs no tevis vēl neesam redzējuši ne baita koda, bet tava tukša demagogija man stipri atgadina kāda LU profesora (teorētiķa) mantras.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz freimvorkiem - interesanti, cik ilgi drukāsiet visu no 0, tikai lai pierādītu, ka "es to varu"! Jāņem gatavi freimvorki, laiks ir nauda!

 

Daudzi gatavie, universālie MVC frameworki jau Hello World piemērā lapu ģenerē ap 200-300 ms. Un kā jau tika izrunāts nesen citā topikā, tad tas rada performaces problēmas ajaxīgām aplikācijām, kuras mūsdienās dominē.

Lielos projektos, MVC FW aizņems zem 5% no kopējā koda, tāpēc to uztaisīt no 0 un pielāgot tieši konkrētā projekta specikai atmaksājas:

1)Ietaupa naudu uz serveru resursiem;

2)Ietaupa naudu pārējo 95+% koda izstrādi, jo MVC FW ir pielāgots konkrētājai aplikācijai, kas var ļoti paātrināt aplikācijas izstrādi.

 

Atceries, ka es runāju par MVC FW, kas būtībā sevī ietver MVC paterna realizāciju. Dažādas Validācijas, Tulkošanas, Db, utt bibliotēkas var izmantot arī gatavās, ja tiek izlemts, ka tā ir izdevīgāk.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Posted Today, 08:06
PostEdgarsA, on 2010.06.04 07:55, said:

 

Master"mind", tik tiešam pa 11 minutem paspēji:

1. izlasīt postu

2. izpētīt struktūru

3. izsecināt, ka struktūras nav (haoss nozīmē striktūras neesamību)

4. uzrakstīt par to secinājumu

??

Link to comment
Share on other sites

Šķiet tu joprojām nesaproti kā #1 postā esošais kods un apraksts NAV frameworks,

bet gan programēšanas metodes apraksts ar realizācijas piemēru.

 

Lai iebrauktu 4ās klasēs ar pāris funkcijām nav nepieciešama blokshēma.

 

P.S. man ir tādas aizdomas, ka "mastermind" = "java".

īpaši ņemot vērā ka Java ( Last Active: 2010.02.09 11:09 ) un Mastermind ( Joined:2010.02.10 ) .. nez kas notika , banu dabuja ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...