Jump to content
php.lv forumi

Background image


Roberts.R

Recommended Posts

Sveiki!

 

Jau sen bija jautājums, taču īpaši nebija aktuāls, lai gan vēl jo projām nav īpaši aktuāls, bet tomēr, dedz uzzināt.

 

Esmu pamanījis, ka reizēm web dizainos tiek background image uztaisīta kā viena liela bilde, kurai izmērs ir, kaut vai, 1600×1200, un tiek centrēta.

 

Parasti es daru tā, ka ir viens liels <div> tags, kuram ir style="width: 800px; margin: 0 auto", kas iecentrē visu lapu. Un gribēju uzzināt, kā notiekās ar to pašu background?

 

Okey, rakstot šo jautājumu, ienāca prātā, ka varētu paņemt bildi, iemest to <div>, pielikt style="width: 1600; margin: 0 auto", taču liekas, ka tas tomēr radīs lieku horizontālo scroll-bar.

 

Būtu jauki, ja kāds varētu šo jautājumu man darīt skaidru.

 

Piemērs apskatāms šajā piemērā:

http://images.templatemonster.com/screenshots/29000/29059-bcss.jpg

 

Un pieļauju, ka situācija ir līdzīga ar nākamo jautājumu.

 

Piemēram draugiem.lv ir tā iespēja uztaisīt skinu utt. Ir tā, ka viņiem ir augšā headeris, pa vidam iet solid color, un footerā atkal ir bilde. Un arī pie katra browsera izmēra, rezolūcijas izmēra, tomēr viss ir skaidri redzams, un ir centrēts.

 

Un jā - interesē tas, kā var pielipināt tieši to footeri tā, ka viņš tur arī stāv, attiecīgi, cik augsts ir contents.

 

Piemērs arī ir šeit:

http://images.templatemonster.com/screenshots/28900/28958-bcss.jpg

 

Es ceru, ka esmu paskaidrojis savu domu diezgan precīzi, un ceru arī uz atsaucību, stāstus iz pieredzes.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...