Jump to content
php.lv forumi

Kā uzrakstīt vienkāršu MVC Framework-u


codez

Recommended Posts

Nu, manuprāt, MVC nav tik labs izmantošanas ziņā kā BDSLW, jo BDSLW gadījumā var izmantot pieczvaigžņu matricas pattern'u, kas pati uzģenerēs HMU ar divdimensiju masīviem. Kā jau nopratāt tad nebūs pašam jāraksta trīspakāpju controller, jo resource generator library jau to būs uzģenerējis, piedevām tas būs optimizēts tīmeklīm, ja tiek izmantots www. Tālāk jau protams sazinamies ar 4 līmeņu api sazarojumiem - visi protams izmanto SOAP un REST krustojumu SROEASPT, kas api izmantošanu padarīs ļoti vienkāršu un atmiņas, gandrīz, neizmantošanu. Šis viss aplikāciju padarīs ļoti scalable, galvenokārt, pateicoties zemajai relation, sub-relation un nested-inheritance izmantošanai, jo būs tikai viens fails divās mapēs salinkots ar symbolic link. Ja piedevām to visu saglabā nevis uz HDD, bet uz GPU, tad viss lidos...īpaši tam nokonfigurēts ir RHEL.

 

Tas gan, protams, ir tikai mans viedoklis, bet iesaku pamēģināt kādā brīvā brīdī, jo tas pasākums tiešām baigi forši sanāk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rATRIJ, es gan gribētu tev oponēt. Ja izmanto 4th generation MVC tipu - NNMVC - Neural Network Model View Controler, tad, principā, viņš pārspēj visus savus citu subkategoriju paternus, jo būtībā nav vairs vajadzīgs rakstīt nevienu koda rindiņu, tāpēc, ka web aplikācijas kods ģenerējas uz tā sauktā UF (user feedback) principa. Izvietojot NNMVC mākonī, vispār vari aizmirst par viņu, jo viņš pats skeilojās.

Mūsu kompānija jau labu laiku šo izmanto, tas mums ļāva par 80% samazināt darbinieku skaitu, atlaižot visus programmētājus un klientu menidžerus. Palika tikai es - direktors, 3 sekretāres, grāmatvedis un 5 apsargi. Principā domāju, ka par ietaupītajiem līdzekļiem vajag noalgot vēl kādas 5-7 sekretāres.

 

P.S. Starp citu tāpēc F3llony ir tik nikns uz MVC, jo tas aizstāja viņa agrāko darbu (viņš bija viens no tiem, kuru atlaidu). Tagad viņš mocās ar saviem SubCon un LDOLC un 4 stundas dienā nodarbojas ar meditāciju, lai pats sev pārliecinātu, ka tie ir labāki par MVC.

Link to comment
Share on other sites

rATRIJ, es gan gribētu tev oponēt. Ja izmanto 4th generation MVC tipu - NNMVC - Neural Network Model View Controler, tad, principā, viņš pārspēj visus savus citu subkategoriju paternus, jo būtībā nav vairs vajadzīgs rakstīt nevienu koda rindiņu, tāpēc, ka web aplikācijas kods ģenerējas uz tā sauktā UF (user feedback) principa. Izvietojot NNMVC mākonī, vispār vari aizmirst par viņu, jo viņš pats skeilojās.

Mūsu kompānija jau labu laiku šo izmanto, tas mums ļāva par 80% samazināt darbinieku skaitu, atlaižot visus programmētājus un klientu menidžerus. Palika tikai es - direktors, 3 sekretāres, grāmatvedis un 5 apsargi. Principā domāju, ka par ietaupītajiem līdzekļiem vajag noalgot vēl kādas 5-7 sekretāres.

 

P.S. Starp citu tāpēc F3llony ir tik nikns uz MVC, jo tas aizstāja viņa agrāko darbu (viņš bija viens no tiem, kuru atlaidu). Tagad viņš mocās ar saviem SubCon un LDOLC un 4 stundas dienā nodarbojas ar meditāciju, lai pats sev pārliecinātu, ka tie ir labāki par MVC.

omg! :OOOOOOO /me šokā

Link to comment
Share on other sites

MVC nav nekāda sakara ar failiem vai mapēm - to jau katrs eksperts zin. Šķiet, ka tu neesi eksperts. Uhh-ahh...

 

Aahahahahahahahahahahhahaha.... Čalīt, tu sourci uz a4 lapām drukā? :D ahahahahahahahhahawahahahahaha....

 

P.S. Starp citu tāpēc F3llony ir tik nikns uz MVC, jo tas aizstāja viņa agrāko darbu (viņš bija viens no tiem, kuru atlaidu). Tagad viņš mocās ar saviem SubCon un LDOLC un 4 stundas dienā nodarbojas ar meditāciju, lai pats sev pārliecinātu, ka tie ir labāki par MVC.

 

Kādu zāli pīpējam? :) Par kādu atlaišanu ir runa? No kurienes tu mani atlaidi puišel, kas PHP sāka apgūt kaut kādā 2008-2009 gadā? Eksperts tvaju maķ.

 

Tiem, kas nesaprata, posts par "Neural Network Model View Controler" ir pilnīgas blēņas.

Būtībā, par ko jamais te aizsapņojās ir programma, kas raksta pati sevi. Diemžēl pagaidām šādas programmas nepastāv un visdrīzāk, tuvākajā laikā nepastāvēs.

Link to comment
Share on other sites

Čalīt, tu sourci uz a4 lapām drukā? :D ahahahahahahahhahawahahahahaha....

Atvaino, bet sourci var palaist arī no db servera, no operatīvās atmiņas, no mākoņa datu pakām, utt. Viens džeks pat biju uztaisījis uz sienas lielus DataMatrix kodu attēlus un pie palaišanas tie tika nolasīti ar webkameru, atpazīti un evaloti - nekādu failu, bet viss lidoja kā smērēts. Principā, lai uzlaustu viņa lapu, vajadzēja ielauzties viņa dzīvoklī un pārkrāsot sienu.

Tāpēc source exekūtēšanai ar failiem nav nekāda sakara.

 

 

No kurienes tu mani atlaidi puišel, kas PHP sāka apgūt kaut kādā 2008-2009 gadā? Eksperts tvaju maķ.

Atvaino, bet es esmu Zend ārštata konsultants un principā esmu izstrādājis PHP Core tehnoloģijas, tāpēc 2008.-2009. vari paturēt pie sevis.

 

 

Tiem, kas nesaprata, posts par "Neural Network Model View Controler" ir pilnīgas blēņas.

Būtībā, par ko jamais te aizsapņojās ir programma, kas raksta pati sevi. Diemžēl pagaidām šādas programmas nepastāv un visdrīzāk, tuvākajā laikā nepastāvēs.

Pastāsti vēl, ka Facebook nestrādā ar Hadoop, MapReduce, HBase, vai Google ar BigTable, u.c. tehnoloģijām.

Tas, ka tu nelieto kaut kādas tehnoloģijas, nenozimē, ka citi nelieto.

 

NNMVC ir jaunākā MVC tendence.

Ir kādi trīs vadošie NNMVC freimworki pašlaik pasaulē, no kuriem viens manējais. Par viņiem interesējās jau tādas kompānijas kā Microsoft, Apple, Google, Facebook, jo viņām apnicis uzturēt tūkstošiem dārgi izmaksājošus inženierus, ja tā vietā softs pats var sevi rakstīt.

 

 

Pašlaik es strādāju pie INNMVC, kas atšifrējas kā Iterative Neural Network Model View Controler. Tas būtībā ir freimworks, kurš visu laiku iteratīvi uzlabo pats sevi. Vienīgais, kas vajadzīgs tā uzturētājam, ir biezs naudas maciņš, lai regulāri piepirktu mākonī storage, CPU un Mem resursus. Viss pārējais notiek pats par sevi.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...