Jump to content
php.lv forumi

Pilnīgas auzas


orion

Recommended Posts

Vārdu sakot taisu webu... Nu un man visu laiku ir problēmas ar garumzīmēm, kas tiek attēlotas ar echo palīdzību.

Arī tad, ja tās ir inklūdotā failā, pilnīgi ārpus PHP tegiem..

Tekstam, kas ir ārpus PHP darbības - viss ir kārtībā.

Ar enkodingiem viss ir kaartiibaa... A visam, ko paarsee PHP - pazūd garumzīmes. Jā - nevis met tizlus simbolu, kā pie enkodinga gļukiem, bet vienkārši tās noņem...

 

Manai humora izjūtai sāk pienākt beigas...

Link to comment
Share on other sites

paskaties, varbūt pa vidu maisās kāds apache defeult_encodings vai iekš php.ini kaut kas tml (e.g. multi-byte funkcijas)

Nū, man staav:

default_mimetype = "text/html"
default_charset = "windows-1257"

meegjinaaju visaados variantos aizkomenteet/atkomenteet.

Pilnīgi nekā. Failā ir garumzīmes, bet ārā nedod... Pietam uz 2-iem servakiem - viens un tas pats...

No db naakošie teksti - ir ok, bet pārējie - pilnīgā *******!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu itkā jau... Rakstu visu DreamWeaver`ii, taa man ir viseertaak - visi faili blakaam[nav pa diru jaarokas] + vismaz HTML`am paraada rezultaatu.

Smuki arii ieziimee kodu...

 

 

Blja, bet tok.... Fails atveerts ar DW + DW saseivots ar garumziimeem, bet atverot ar Notepad2 - nevienas garumzīmes.... fuk fuk fuk. DW joprojaam rāda ar garumzīmēm

 

 

sjo, mans meklee labaaku editoru.... Visur it kā salikt pareizais enkodings...

Link to comment
Share on other sites

Njaa, a mosh ka kaads var ieteikt normaalu PHP editoru??

Man svariigi ir, lai iekshaa pashaa softaa normaali var atveert failu. Tjip failu browseris kkur gar malu. Ideaali - ja var defineet SITE un noraadiit vajadziigo diru, tikai pa kuru browseeties.

Protams HTML, CSS, PHP, MySQL kodu hailaits.

Vēlams - hinti !! (:

Link to comment
Share on other sites

Mnjams, pilniigi saviilos izslaveetajaa Komodo. Nevaru noraadiit, kaa SITE jaaattaisa. Tjipa gribeetu lai taisa kaa localhost, bet njfiga. Jams tikai kaa failu + jams nespeej atrast interpretatoru un arii pac neparaada man rezultaatu. Pilniiga fignja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Njaa, a mosh ka kaads var ieteikt normaalu PHP editoru??

Man svariigi ir, lai iekshaa pashaa softaa normaali var atveert failu. Tjip failu browseris kkur gar malu. Ideaali - ja var defineet SITE un noraadiit vajadziigo diru, tikai pa kuru browseeties.

Protams HTML, CSS, PHP, MySQL kodu hailaits.

Vēlams - hinti !! (:

DW defaultā saglabā ANSI, bet ja gribi lai būtu garumzīmes pēc tam uz citiem tad vajag UTF-8 pašā editorā saglabāt php :) vispār DW ir "ko redzi to iegūsti" un tādas progas neder nopietnam darbam ar php..... nemaz nerunājot par Microsoft Publisher

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...