Jump to content
php.lv forumi

Video konvertēšana


m8t

Recommended Posts

Pašlaik man ir safilmēta konforence. Aptuveni 20GB. Vēl viss tiks pārksatīts un nevajadzīgās daļas izgriezīšu laukā + pie reizes saspiedīšu visu daudz mazākā izmērā. Jautājums šāds: kā vissefektīvāk šo videomateriālu pārkonvertēt, lai tas aizņemtu vissmazāk vietas manā web serverī. Kvalitātei nav īpaši lielas nozīmes, tā var mierīgi būt līdzīga YouTube sliktāko video kvalitātei (nu gan es precīzi izsakos...). Lai nu kā, pati ideja ir, lai es varētu ielikt safilmēto iekš savas saites ar pietiekoši mazu izmēru, lai nebūtu jāgaida diennaktis līdz viss ielādētos.

 

Un vēl bonus jautājumiņš:

Kā var nosaukt sistēmu, kurā ir iebūvētu lietotāju reģistrācija/logins, forums, jaunumu sistēma, blogs utml.? Tas ir portāls, CMS vai kaut kas cits? Varbūt ir kāds raksts, ko man vajadzētu izlasīt.

Link to comment
Share on other sites

CMS. Es teiktu.

CMS = Content management system

Un nekas vairak.. taatad Jebkura sistema lapas satura redigesanai...

m8t -> kaada strapiiba kaa nosauc.. Vienkarshi lapa, portals vai vortals ..

kuram protams var buut klat CMS (un parasti ir arii )

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad es savus klipiņus biju tieši domājis apgriezt ar vegasu, bet reāli viņu izmērs vēljoprojām būtu kādi 100MB, kas ir DAUDZ. Biju domājis, ka varētu fleshā pārkonvertēt vai tamlīdzīgi. Kāds ir to mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...