Jump to content
php.lv forumi

Joku lapas pārdošana.


Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atvainojos daGreivis un GB par uzbraucienu, laikam mazliet pārlasījos un pārpratu to visu!

Kas attiecas uz lapu!

Lapas izstrādātāji ir redzami apakšā! Dizainu izstrādāja toms42 bet dizaina tiesības un tas tika atdots man! :) Mani nesauc TOms! Vēlkas?

Link to comment
Share on other sites

Šī varētu būt šī mēneša labākā pērle nr1.

Kopš 2010.gada 20. maija, mēs vairs neveidojam bezmaksas dizains uz UCOZ vietnēm. Drošvien radīsies jautājums, (Kapēc?). Izskaidrojums ir pavisam vienkāršs jau labu laiku atpakaļ bija skaidri un gaiši redzams, ka vietnes kuras atrodas uz ucoz serveriem, netiek ne apmeklētas ne cienītas! Tomēr ja esat UCOZ lietotājs un ir velme pēc jauna dizaina, tad būs jāšķiras no 1.00 Ls

 

Par pārejo es vsp. gar zemi! :D :D :D :D :D :D

 

koderi, grafiķi, koderi, kemiti un vēl daudz Tomi ibio.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kādā sakarā tajā UCOZ lietā esmu Aldi iejaukts es? Vai man vispāŗ ir kāda sakars tiešs ar šo skDesign? Vienīgais man dizainu zīmēja viņi that`s all o_O

NU jau aiziet mazliet ne par tēmu Aldi :D Runa jau vairs neiet par manis veidoto lapeli, bet gan par kautkādu rakstu iekš viņu mājaslapas :D

Link to comment
Share on other sites

Dzirdeju te viens piedava so pashu lapu pa letakm naudinjam ? Ir padoma viens projektins , tiiri savas intereses - baigi noderetu shii lapa - dizains protams bus cits , ir LV domains !

 

Ja kads ko var ieteikt dod zinu šeit vai PM

Link to comment
Share on other sites

Jā, kemito izgāzās visa tirgošanās ne pa jokam, vismaz būs mācība ka nākošo kādu skriptu veidos priekš tirgošanas, nebūs izdalījis vēl puspasaulei kodu + dizainus + vvz ko vēl ne, it īpaši cilvēkiem kuriem gada skaitlis mazāks par 14! :D Tie jau par piečuku gatavi pārdoties! :D

 

daGrāvi, tas no šitās operas vairāk, vai ta nezināji ka photoshops ir labs multimēdiju atskaņotājs: http://bit.ly/9tpHLq

Link to comment
Share on other sites

it īpaši cilvēkiem kuriem gada skaitlis mazāks par 14! :D Tie jau par piečuku gatavi pārdoties! :D

 

Nesaprotu viņus, laikam baigi debilā paaudze. Smēķus tak tur tikai 3 vai cik pačkas var dabūt, bet kurš sīcis mūsdienās ar to var iztikt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...