Jump to content
php.lv forumi

Daži jautājumi


emsy

Recommended Posts

Tātad, man radās diezgan daudz jautājumu, kad sāku veidot video upload skriptu.

1) Kā palielināt max_post_size, kurš ir definēts php.ini, uz l-hosta sanāca, bet uz hostinga neiet??

2) Ir kāds universāls skripts kurš konvertē video uz .mp4 vai .flv formātiem, jo .avi un .mpeg ir bišku par smagu??

3) Ir kāds skripts kurš izveido thumbnailus uploadotajam video, un kad to ir vieglāk izdarīt, pēc konvertēšanas vai pirms??

 

Es ceru, ka kāds varēs atbildēt uz šiem grūtajiem dzīves jautājumiem :)

Link to comment
Share on other sites

ffmpeg uz l-hosta uzstādīju, krč viņam ir .dll extenšens, kuru uz l-hosta vnk iebāzu php5/ext/ mapītē, bet uz hostinga neko līdzīgu kur iebāzt neatradu.

 

Un par to max_post_size neviens nevar palīdzēt??

Link to comment
Share on other sites

Par to tagad skaidrs.

daGrevis, tu neuzmanīgi lasi: "Kā palielināt max_post_size, kurš ir definēts php.ini, uz l-hosta sanāca, bet uz hostinga neiet??"

 

Tātad, nokačāju ffmpeg, pasēdēju 6h tikai čakarētoties ar izsaukšanu. Nav kāds gudrs, zinošs, ar ffmpeg strādājis cilvēks, kurš varētu man pateikt, kāda velna pēc netiek izpildīti mani pieprasījumi:

 

C:/AppServ/www/videot/inc/ffmpeg -i C:/AppServ/www/videot/video_tmp/50a4af2eff6a5095a3eefbe1e22a8993_robot.flv -ar 32000 -ab 32 -f flv -s 160x112 C:/AppServ/www/videot/video_tmp/50a4af2eff6a5095a3eefbe1e22a8993_robot.flv

 

Pēc teorijas tieši šitam variantam būtu jāiet, bet tā kā es ffmpeg.exe atradu pats un iemetu mapē, šaubos, vai tas vispār izsauc pareizo failu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...