Jump to content
php.lv forumi

folder


gunmetal

Recommended Posts

Var arī tā. Kāda vaina tad?

Lietotājam tiek iedots links uz failu file.php, kur GET masīvā ir tā faila identifikators un varbūt vēl kas klāt tieši to lietotāju identficējošs.

Pats lietotājs tad raustīsies tādus linkus apkārt mētāt, tas jau pirmkārt:)

Es taisiju jau samērā sen, tolaik knapi sāku ko no SQL apjēgt, bet uztaisīt normālu un kā izrādijās arī pietiekami drošu tādu sistēmu pa spēkam bija. Kādas 10 stundas gan tas prasija, pamatā debugojot, bet tomēr, tas bija mans un nokalpoja divās lapās samērā ilgi bez konfliktiem kādiem.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

ojj, to gan labāk ne:)

Vispār grūti jau ieteikt, katram sava pieeja tam visam un pielec arī savādāk...

Man bija dulla vēlēšanās uztaisīt pašam savu čatu, ko arī veiksmīgi protams izdariju.

Bet sāku jau no primitīvas viesenes, tad tālāk refrešu ieviesu un audzēju tik klāt visu pamazām.

Tā sajutu to php spēku un tad jau uzsit asini ko vairāk paurķēt.

Man PHP tāds vaļasprieks, nu kas makšķerēšanai līdzīgs. Lai gan arī makšķerēt man patīk gandrīz tik pat:)

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

1) Ir jāsāk pamazām čubinot kkādus kaut vai ļevos bet tomēr paša veidotus skriptus, tas pox, ka viņi var nestrādāt, galvenais, ka to esi veidojis tu pats. Kļūdu labošana un koda (bļin aizmirsu, kā gudri pateikt "uzlabošana") uzlabošana ir pats interesantākais, tu centies salikt visu tā, lai tas strādā un tam ir minimālas kļūdas tādā veidā iemācoties kko, pat drusciņu, izjūtot gandarījumu tu izjūti to mounkuļa pieminēto php spēku :).

2) Sāc šeit, ļoti laba lieta, man pat tagad katram gadījumam stāv pie galvenajiem būkmarkiem, lai gan neizmantoju priekš php, bet gan css figņām un html simboliem, vienalga ļoti noderīga vietne...

Edited by emsy
Link to comment
Share on other sites

Mapē, kur faili šāds .htaccess

Order Allow, Deny
Deny From All

 

Failus padod šādi

 

<?php
$file = 'Ceļš\uz\failu'; 
header("Content-type: application/force-download"); 
header("Content-Transfer-Encoding: Binary"); 
header("Content-length: ".filesize($file)); 
header("Content-disposition: attachment; filename=".basename($file)); 
readfile("$file");
?>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...