Jump to content
php.lv forumi

Luudzu ienaaciet


Raptile

Recommended Posts

man te sakraajusies dazi jautaajumi:

a) kaa ar .css paliidziibu izdariit taa ka noteikts objekts atrodas savaa vietaa. Tip menu kreisajaa augseejaa stuurii un paareejais vairaak vai mazaak labajaa pusee. uzrakstat luudzu kaads mazu kodu ar primitiivu piemeeru

B) kaa HTML uztaisiit taa ka neviens nevar ne lasiiit ne labot manu kodu. Tip ja grib browseraa spiest pogu lai labotu ar frontpage vai notepad taadas iespeejas vienkaarsi nebuutu.

Ceru ka jautaajumus saprataat, kaut gan logiskaak izskaidrot nevareeju. paldies par atsauciibu.

Link to comment
Share on other sites

1)

<div style="position: fixed; top: 0px; left: 0px; width:100px; height:100px">
teksts
</div>

Kreisā augšējā stūrī teksts

 

2) Tas nav iespējams. Tavu kodu vienmēr iespējams dabūt apskatīšanai. Kā tad tu domā browseris viņu redz? Sliktākajā gadījumā es jau varu savu browseri uzkodēt, kur šis savu kodu rādīs ;)

 

P.S. Nākamreiz normālāk nosauc tēmu. Citādi šitie : lūdzu palīdziet, man ir problēma, pamatīgi tracina!

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

par koda sleepshanu -

 

protams, ka nosleept to nevar, BET

iegruud HTML saakumaa daudz tukshas rindas. es vienaa otraa saitaa pamaniiju taadu shtelli. fiicha baigi labaa, ja nepamani to, ka scroll baars ir skrolleejams un tas ir pashaa augshaa, tad sanaak normaala "tuksha" faila imitaacija.

Link to comment
Share on other sites

nu un ka var redzeet to sourci? atpakalj jau neuzliks..

ja bailes, ka tavu informaaciju vareetu paarpubliceet, tad driizaak izrauj tiikla vadu no sava kompa un noformatee disku.

 

ja vienkaarshi ir kompleksi raadiit citam savu liimeni htmlaa vai cssaa, tad publicee to informaaciju citaa veidaa - java,flash, izdrukaatu skrejlapu izplatiishana utt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...