Jump to content
php.lv forumi

.htaccess


emsy

Recommended Posts

Šitādu variantu jau mēģināju, nenostrādā funkcija @readfile(), tbš, kas man tur ir failu direktorija, kurā es nevēlos, lai visādi mērkaķi met iekšā php failus un nedr*ž serveri, bet man vajag, lai ar @readfile() nolasās faila saturs un tiek piedāvāta lejupielāde, kad iemetu .htaccess ar tavu variantu, lejuplādētā faila lielums vairs nav, cik man tur bija, 56 kb, bet gan 0, tbš @readfile() nenostrādā, netiek nolasīts faila saturs un viss aiziet pa pip*li.

 

Respektīvi, man vajag tādu kodu iebāzt tajā .htaccessā, lai direktoriju varētu nolasīt, bet lietotāji viņai piekļūt nevarētu.

Edited by emsy
Link to comment
Share on other sites

Vai tad lokalhostam permisijas jau defaultā nav 777???

 

rATRIJS,, ja nemaldos 777 bija kazino kkādam, bet cik zinu 666 ir sātama skaitlis :), vai arī tu runā par kko citu xD

Edited by emsy
Link to comment
Share on other sites

Win 32 UN?!, tas pārāk daudz neko nemaina, jo vienalga, pieeja tiek liegta visiem failiem, kas ir direktorijā, kaut gan tā vajadzētu,būt, bet vajadzētu būt tā, lai var nolasīt faila saturu, bet šo failu nevarētu tā vienkārši atvērt, varbūt uz sql būtu vieglāk uzkabināt, kau arī iekļauties cik tur 3000000 vai kkāda tāda lieluma vailos būtu diezgan pagrūti, vot šitādā stadijā (zāli pīpēt ir kaitīgi, bet kurš gan būtu teicis xD) vajag rakstīt domrakstus :D:D:D, baigi labie iet uz priekšu, es pat nezinu cik ilgi es varētu tā rakstīts, mēnesi... moš divus :D

 

Un vēl kas, pie reizes ja šim topikam ir piesaistīti daži cilvēki, jūs varētu pateikt, kā caur php skriptu vat php.ini info nomainīt, nu bišku, jo man vajag tikai max_post_size nomainīt no 8mb uz kādiem 100mb :)

Edited by emsy
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā jau skaitās vieglāks par zāli, bet vakar tā iecepināja (kkādas 2h sēdēju ieķēries kokā un vēmu, kad gāju mājas no kuņģa nāca tikai asinis, krč velkot caur parašūtu pirmo dūmu viņš ir briesmīgi karsts, apdedzināju kaku, pasēdēju paklepoju, bet, ja sāk klepot, tad vemšana ir garantēta, un nenormāli iedolbīja, itkā sapratu, kas notiek, bet nebiju spējīgs neko izdarīt ;]), ka šodien pat daļēji nav izgājis xD

 

Bet tagad man ir vajadzīga infa, kā to direktoriju savdabīgi bloķēt + kā php.ini infu mainīt ar php, nevis tur ar .htaccess čakarēties, kas gadās, ka nestrādā :)

Edited by emsy
Link to comment
Share on other sites

Nu īstenībā jau taisos gan mainīt php.ini ar php, jo es visai skaidri atceros, ka bija kkāda funkcija, ar kuru varēja atsevišķas rindiņas izmanīt php.ini, piem, kad sūta e-pastu, varēja sakruķīt tā, lai nosūtītu e-pastu no neeksistējošas adreses!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...