Jump to content
php.lv forumi

Domain reggistratuura


toms42

Recommended Posts

Varbūt mazliet ne pa tēmu, bet es šādiem kantoriem eju ar līkumu.

Nu jau gadus atpakaļ man krietni nepaveicās ar bēdīgi slaveno Salvi. Domēns izrādijās uz āķa vienam makaronēdājam, sabīdīt ko ar to kantori bija nereāli. Domēns ar galiem, domāju pieklapēt prasās, bet nebraukšu jau uz Rīgu vai hz kur to Salvi meklēt.

Tā kā iesaku tikai un vienīgi uz sava vārda reģistrēt domēnu.

Ja to pakalpojuma sniedzējs nevar nodrošināt, garām un punkts.

Link to comment
Share on other sites

Un kā tādā gadījumā sanāk ar .eu zonas domēniem? Uz sava vārda reāli nemaz īsti nevar taču reģistrēt. Kā reģistrētājs parādās attiecīgais uzņēmums, kas šo pakalpojumu piedāvā Latvijā un no maniem datiem ir tikai e-pasts.

Link to comment
Share on other sites

monkuli, Salvis nebija normāls domēnu reģistrs, bet privātpersona, kurai man nesaprotamā kārtā kāds vispār uzticējās. Tikpat labi tu varēji aiziet un palūgt kaimiņu Slavikam par 0.7l piereģistrēt tev domēnu uz sava vārda.

 

Pavisam nesen nic.lv mainīja savu politiku un piedāvā uzņēmumiem nodarboties ar .lv domēnu reģistrēšanu, kas ļauj trešajai pusei normāli tev piedāvāt domēna reģistrācijas pakalpojumus, domēnu reģistrējot uz TAVA vārda.

Link to comment
Share on other sites

Kaklz, ir jau tā, tolaik man daudzasd lietas bija miglā tītas:)

Par nic.lv jau neko nesaku, kā nekā ir viņiem arī sistēmā iespēja reģistreties un pašam pārrakstīt dns ja vajag, izmantoju.

Un jā, nemaz tik nesen liekas ka tas nav, ņemot hostingu pie nano to reāli darija jau vismaz 2 gadus atpakaļ.

 

zarins, es domāju lv konkrēti tajā postā.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, tādēļ, ka šie uzņēmumi iespējams piedāvā pievienoto vērtību šim pakalpojumam. Piemēram, DNSSEC atbalstu, vai neierobežotu daudzumu DNS ierakstu, vai DynDNS, vai arī piereģistrēt uzreiz vairākos tld (*.com, *.eu, *.lt, *.ee, piemēram)... Protams, ka gandrīz visiem šī foruma dalībniekiem ir vienkāršāk piereģistrēt nic.lv pašiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...