Jump to content
php.lv forumi
  • 0

JavaScript Scripts


K-Meris

Question

Sveiki!

Man lūgums jums, vai te ir kāds zinošs cilvēks, kas saprot kautko no javascriptiem?

Ja ir, tad lūdzu paskaidrojiet, kā var uztaisīt kautko līdzīgu šim - http://www.home.lv/jayart/zsv.html

Lai varētu ievadīt un nākamajā lapusē ievadīto ieraudzīt, arī pēc 'refreša' (ja iespējams)...

Paldies par uzmanību :)

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nav tur jēgas neko glabāt sesijā -> bla bla <?php echo $_POST['variablis'];?> bla bla

 

Minētais piemērs izskatās pēc kaut kā mega veca. Kādreiz pie bezmaksas php hostinga nebija nemaz tik vienkārši tikt, pieļauju domu, ka konkrētajā hostingā arī varēja hostēt tikai html'u un lai kaut kādu dinamiku ieviestu, izmantoja javascript.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Iekš source, tak ir redzams viss mega noslēpums.

 

<script language="JavaScript">
function paraada()
{
document.write("<link href='../../styles/default.css' rel=Stylesheet><h1><br>Vēstule Ziemssvētku vecītim </h1><br>" ,

"<h2> Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!<br>" ,
" Mans vārds ir ",document.ievads.a1.value, ".",
" Man ir tikai ",document.ievads.a2.value," gadiņi!",
" Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.<br>",
" Mana mamma ir ļoti barga tante.",
" Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu ",document.ievads.a18.value," un rakstu šo vēstuli.",
" Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten ",document.ievads.a3.value,".", 
" Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar ",document.ievads.a16.value," un bieži trāpa taisni pa ",document.ievads.a9.value," =(",
" Reiz man nervi neizturēja un es  viņai pateicu: ",document.ievads.a6.value,"!<br>",
" Manējais tētis ir ",document.ievads.a11.value,", atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: ",document.ievads.a8.value,"!!!",
" Un liek man remontēt viņa ",document.ievads.a4.value,".",
" Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk ",document.ievads.a5.value,".",
" Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt ",document.ievads.a12.value,".",
" Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis ",document.ievads.a1.value,", bet gan par ",document.ievads.a19.value,"!",
" Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.<br>",
" Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ",document.ievads.a20.value,", tad Tu sapratīsi cik man ir ",document.ievads.a14.value,".",
" Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais ",document.ievads.a10.value," Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man ",document.ievads.a16.value,".",
" Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu ",document.ievads.a17.value,".",
" Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš.",
" Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu ",document.ievads.a15.value,".",
" Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir ",document.ievads.a14.value,".",
" Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es ",document.ievads.a13.value,".<br>",
" Atceraties ka es ticu Tev ",document.ievads.a7.value,"!<br>", 
" Ziemassvētku vecītim! ",document.ievads.a1.value, ".</h2><br><br>", 

"<A href='http://www.home.lv/jayart/' onClick=()>Atkārtot!</A>");
}
</script>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...