Jump to content
php.lv forumi

tā simboliski...


kraistaps

Recommended Posts

Sveiki. Neilgu laiku kā apgūstu šo nozari, web programmēšanu, ir liela interese un domāju, ka tīri labi padodas. Esmu izveidojis portfolio lapu, kvalifikācijas darbu, bet tagad brīvajā laikā gribās šo to pataisīt, bet īsti nemaz nav ko. Galvenais mērķis izdaiļot savu portfolio ar jaunu ierakstu, kā arī saprast, kā tas ir, uzklausīt klienta vajadzības un sadarboties + uzkrāt pieredzi.

Ja, ir interese, tad vēlams vairāk saistītu ar php / datubāzēm. Kautgan pēdējā laikā arī par dizainu diezgan interesējos. Var būt arī saistībā ar draugiem.api.

 

Paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

Injekcijas apkarotas tik dažās vietās, uzsākot taisīt darbu par to nedomāju. Nezināju vispār, kas sanāks. Un tika taisīts tīri, lai apgūtu zināšanas un aizstāvētu kursadarbu rvt, kur šis ir vairāk kā vaig, jo standarta variants visiem ir Access, kurā savienotas, labākajā gadījumā 10 tabulas.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tiešām meklē kādu darāmo darbu, tad pareizajai atbildei vajadzēja būt nevis:

Injekcijas apkarotas tik dažās vietās, uzsākot taisīt darbu par to nedomāju. Nezināju vispār, kas sanāks. Un tika taisīts tīri, lai apgūtu zināšanas un aizstāvētu kursadarbu rvt, kur šis ir vairāk kā vaig

 

bet

 

Paldies, tagad ir salabots gan te, gan arī citās vietās

 

Kāda gan man jēga būtu tev dot kaut ko darīt, ja man pēc tam visam jāiet cauri pašam, jālabo un jācer, ka visus caurumus esmu atradis? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...