Jump to content
php.lv forumi

Help


codez

Recommended Posts

Taisu php tādu lietu.

Ir aplikācija, kurā ir daudz klases - visa taisīta tīrā OOP.

Ir 2 galvenās MySQL tabulas:

 

Neuron:

---------

id

value

 

Synapse:

---------

id

strenght

nid1

nid2

 

 

 

Doma tāda, ka es php būvēju mākslīgo neironu tīklu ar 10 miljoni neironiem un 10 miljardi sinapsēm.

Tas viss tiek darbināts ar CRON, kurš regulāri pārrēķina sinapšu stāvokļus - simulē neironu tīklas darbību.

 

Ievaddatos tīklam es laižu iekšā visus iespējamos internetā atrodamos PHP kodus.

Galvenais jautājums, kā labāk padod ievadatus? Tas ir, kā atlasīt OOP no PP?

Mans mērķis ir iemācīt šim tīklam programmēt PHP un es negribu, lai viņš mācās visādus PP, bet tikai OOP, tādā veidā pēc kāda laika viņš iemācīsies ļoti labi programmēt PHP un pats sevi modificēt, un uzlabot savu efektivitāti. Pēc laika viņš paliks arvien gudrāks un gudrāks un beigās programmēs manā vietā.

Jo labāk viņš iemācīsies programmēt, jo labāku sevi uzprogrammēs, bet, jo labāku sevi uzprogrammēs, jo labāk viņš varēs mācīties kā vēl labāku sevu uzprogrammēt.

Paredzu, ka šis process notiks eksponenciāli.

 

HELP, vai kāds var palīdzēt, izmeklējos jau google.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

kad viņš paliks gudrāks, viņš sāks programmēt pp :D:D:D

 

vsp laba doma viņu taisīt oop. tas toč neļaus viņam attīstīties exponenciāli (un iziet out of control), bet ātri vien "sasies rokas" un liks palikt rāmākam :P

 

btw, tas varētu būt labs sākums db struktūrai priekš čata robota :))

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši tāds wtf. dīvaini topiki šodien.

topiki ļoti atbilstoši šai dienai ;)

starp citu, nav nemaz īpaši daudz trakāk kā citas dienas :P

 

 

lol, paskatieties kāds bija mans pirmais posts šajā forumā http://php.lv/f/topic/14579-apgriezt-tekstu/page__view__findpost__p__112846

vēl labi atceros, ka toreiz gribēju piebilst, ka tas smagi izklausās pēc kkāda 1. aprīļa jautājuma, bet to nepateicu

 

nju un tādā garā tas turpinās līdz pat šai dienai :D:D:D

vsp ar to smieklīgumu arī šis forums piesaistīja manu uzmanību un es neizturēju un piereģistrējos

 

aa un smieklīgi, ka topika autors ir tgd visiem labi zināmais "anonīms" :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Nu IMO pārbaudīt vai tas ir oop vai pp ir viegli. Tev tik tavam kodam vajag iemācīt saprast vai kods ir viegli menedžējams vai nē. Ja nav, tad tas ir pp un to var mest miskastē un adresi no kuras nāk kods ddos'ot. Pretējā gadījumā tas ir oop. Vēl va pārbaudīt uz funkciju nosaukumu īsumu - ja tie ir īsi un neatbilst īstiem vārdiem un ir īsāki pat par to vārdu saīsinājumiem, tad vajag pieņemt ka kodu ir rakstījis kāds 2easy un arī to var izmest.

 

Un vispār gūglē tas ir pirmais rezultāts - meklēt vajag mācēt. Zb jau šitādus pamatus visiem stāstīt!

Link to comment
Share on other sites

Mbāc, un es VISU LAIKU nesapratu, kā viņi taisa tos feisbukus, fermas, draugus un pārējās lietas!

 

Pareizi, tas viss programmējas pats no sevis! :D Tik ilgu laiku nočakarējos, bet izrādās, ka viss sarežģītais patiesībā ir vienkāršs !!! Ehhhh....

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...