Jump to content
php.lv forumi

lol


2easy

Recommended Posts

njaa vismaz šodien jau nu toč laacz vai kāds admins šim forumam varēja aizkomentēt mysql_query('SET NAMES utf8'); vai kko tamlīdzīgu ;)

 

starp citu, kāds nezin, kā varēja dabūt, lai viss teksts rādās otrādi? tipa upside down? gadījumā kkādi utf8 simboli vai kkādi direction atribūti tādus jokus netaisīja?

 

kr4 vnreiz draugos nočekoju statistiku un man viss izskatījās šādi... (bildē ir)

kkad vēlāk atkal viss nostājās savās vietās, taču uz vienu brīdi visitoros laikam bija kkāds useris, kurš kko viltīgu bija ierakstījis savā title? vai hvz, kā to dabūt gatavu?

3pybohy9u37d9xf1go.jpg

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

haha, labs Aleksej! :))

bet tur jau tas prikols, ka tur daudziem visitoriem, kuriem pirms tam viss bija normāli, pēkšņi uz to brīdi tie paši teksti rādījās kājām gaisā!

 

mosh tas kkāds browsera gļuks varēja būt? es jau toreiz tik printscreen uztaisīju, bet sīkāk neko nepētīju :(

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Ieskaties uzmanīgāk ;)

Atceros to reizi, skatījos sourci, kurā bija normāls teksts, izlēmu, ka droši vien visu dara javascripts, un vairs nebija interesanti.

Kgan, vispār tagad pats paskatījos un izskatās patiešām pēc cita veida risinājuma. CSS text rotate.

-moz-transform: rotate(180deg);

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

vo vooo tas laikam ir tas! es tgd sāku "atcerēties", ka uz ie7 laikam tā nebija. bet zin kā ir ar to "piedomājošo atmiņu" :D:D:D

 

zna4it kādam bija izdevies iebarot tipa kkādu xss savā profila titlē, turklāt atstāt kā atvērtu tagu vai kkā tamlīdzīgi, un tas efekts kkā izplatījās tālāk...

hmm, that makes sense ;)

 

anyway, ty for response ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...