Jump to content
php.lv forumi

Validācijas standarts


daGrevis

Recommended Posts

Sveiki,

Reģistrējoties saitā, parasti, lietotāja ievadītie dati (lietotājvārds, parole, e-pasts utml.) tiek pārbaudīti - pārbauda, vai garuma ir atbilstošs, vai simboli ir tikai tādi -> nekas lieks utml.... :)

Vai ir kādi pieņemtie standarti, cik garam ir jābūt tam, tam un tam. No kā viņam jāsastāv utml.... Vēl labāk, ja būtu kāds saits, kur tas ir uzskaitīts! :)

 

P.S. Zinu, ka jocīgs jautājums. :P

Link to comment
Share on other sites

Man visam vajag zināt! :D

 

Izdomā pats...:D

*lietotājvārds minimāli 100 simboli. parole min. 1000.

 

Nu, toč, jocīgs jautājums. Aizej uz inbox.lv/orb.lv/ un kaut kur vēl kur var reģistrēties un apskaties kā tur ir.

Edited by who_i_am
Link to comment
Share on other sites

daGrevis, lai kāds arī būtu "standarts", to kāds ir pieņēmis savu subjektīvu apsvērumu vadīts...

 

vnk uzliec pietiekami garus laukus, lai dati salien. ja gadās kāds čp, tad to risina atsevišķi un pagarina

es piemēram varchariem lietoju savus "standarta" garumus. vnkāršības pēc noapaļoju uz apaļiem desmitiem/simtiem: 10 20 50 100 200 400 ... vai vnk text, ja ir kkas daudz

Link to comment
Share on other sites

No kur laika programmētājiem apaļi ir 10,20,50....?

Man apaļi ir 16,32,64,128,256,....

"apaļiem desmitiem/simtiem" nozīmē decimālo skaitīšanas sistēmu. katrā skaitīšanas sistēmā ir savas apaļās vērtības. piemēram 9-ītnieku skaitīšanas sistēmā būtu līdz apaļiem deviņiem/astoņdesmitvieniem (runājot decimālā valodā)

 

un codez ja tev apaļi ir 16,32,64..., kāpēc tad neraksti bināri 10000 100000 1000000, bet lieto citu skaitīšanas sistēmu???

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...