Jump to content
php.lv forumi

meklēju šādu skriptu, ieteikumus kur atrast piemērus.


LinuX

Recommended Posts

Sveiciens visiem.

Jautājums, kur var atrast gatavu skriptu, tādu kāds ir piemēram sludinājumu portālos, kur izvietoti rindiņā uz leju ievietotie sludinājumi, bet uz viņiem ir iespēja uzklikšķināt virsū un atvērsies papildus logs ar sīkāku informāciju par ievietot sludinājumu.

Mani interesē tieši tā vieta kur uzklikšķinot uz taga a href atveras tas logs, viņš kautkā automātiski pats izveidojas, vai pārrakstas uz viena šablona. Cik noprotu mod_rewrite, nezinu, bet lūdzu palīdziet.

 

1. bildē ir smuki izvietoti sludinājumi ar linku uz citu lapu. nospiežot uz linka atveras lapa kā 2. bildē.

 

paskatoties otrajā bildē var redzēt, ka nosaukums linkam ir iiohg.html, kā viņi vaidojas??? Jo nejau manuāli :D

 

ceru ka domu sapratāt.

 

Paldies par palīdzību.

post-4376-127002504071_thumb.jpg

post-4376-127002504759_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ar js window.open()

Nu jā labi, bet tie faili kā piemēram iiohg.html viņi tak kaut kā izveidojas, ja ar widow open tad man tie faili jāveido pašam. bet sludinājumu portāli jau viņus neveido. Viņi kkā rodas :D, bet kā?

Link to comment
Share on other sites

sākumā uztaisi dinamiski ar parametru sludinajums.php?id=123

kad tik daudz būsi uztaisījis, tad palasi par mod_rewrite. jo šobrīd tu knapi esi iemācījies mašīnā atrast gāzes un bremzes pedāli, bet jau interesējies, kā vadīt lidmašīnu...

Link to comment
Share on other sites

sākumā uztaisi dinamiski ar parametru sludinajums.php?id=123

kad tik daudz būsi uztaisījis, tad palasi par mod_rewrite. jo šobrīd tu knapi esi iemācījies mašīnā atrast gāzes un bremzes pedāli, bet jau interesējies, kā vadīt lidmašīnu...

Ir kādi paraugi kā uztaisīt dinamisku ar parametru. To ko tu domāji. Kur palasīt, pastīties piemērus, vai viss google.lv jāsmeklē? :)

Kā man krata, ka nav normālas literatūras Latviešu jeb krievu valodā, pffff.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad... krievu valodā neesot normālas literatūras...

Nu ja ir nosauc! Nopirku pāris grāmatas, visās viens un tas pats, kā aizpildīt formas un nosūtīt uz datu bāzi un atspoguļot uz brauzera un viss!

Link to comment
Share on other sites

Jau aizsūtīju. Bet kas gan cits kā, rupji runājot "formu aizpildīšana/resursa pieprasīšana" -> "nosūtīšana App serverim" -> "Apstrāde" <-> "Datu apmaiņa ar DB" <-> "Apstrāde" -> "satura, kas jāattēlo lietotājam ģenerēšana" -> "satura sūtīšana klientam" -> "satura attēlošana klienta pārlūkā", web aplikācijā Tevuprāt notiek?

Link to comment
Share on other sites

Jau aizsūtīju. Bet kas gan cits kā, rupji runājot "formu aizpildīšana/resursa pieprasīšana" -> "nosūtīšana App serverim" -> "Apstrāde" <-> "Datu apmaiņa ar DB" <-> "Apstrāde" -> "satura, kas jāattēlo lietotājam ģenerēšana" -> "satura sūtīšana klientam" -> "satura attēlošana klienta pārlūkā", web aplikācijā Tevuprāt notiek?

Jā tas, ko tu uzrakstiji ir ok. Bet piemēram tās grāmatas kuras esmu atradis veikalā (666.lv) un iegādājies ir ļoti vājas, piemēri ir primitīvi un pārāk vienkārši. Viena no grāmatām ir php piemēros ieskļaujot 6 versiju( krievu valodā) grāmata ir ļoti vāja un iesaku viņu tikai tiem, kuri vispār neko nejēdz no php, bet ja kaut nedaudz sajēga ir tad viņa ir (lai piedod autors) miskastē izmetama.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka grāmatas ir vairāk kā papildliteratūra nevis mācīties no viņam :S.

Jāmācās ir pētot, taisot un eksperimentējot.

 

++ ;)

 

Praktizējoties! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...