Jump to content
php.lv forumi

cURL


euphoric

Recommended Posts

Labs vakars :)

 

Pāris dienas ņemos ar cURL un uzdūros te uz nano.lv hostētām lapām...

 

Griežoties pie kādas no šim lapām, atbilde visu laiku ir viena .

 

Kā piemēru paņemt pašu: nano.lv

 

curl_setopt($this->ch, CURLOPT_URL, 'nano.lv');

 

Atbilde : Error: Couldn't resolve host 'nano.lv'

 

Interesanti ir tas, kad ja domēna vietā izmantoju IP adresi, tad no mana scripta pārmet uz : myhost/cgi-sys/defaultwebpage.cgi

 

Neviena no šīm opcijam taču nevarēja izraisīt šādus brīnumus ?!

 

CURLOPT_URL, 'nano.lv'
CURLOPT_HEADER, 1
CURLOPT_AUTOREFERER, 1
CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1
CURLOPT_USERAGENT
CURLOPT_TIMEOUT, 10
CURLOPT_RETURNTRANSFER, true

 

Kur varētu būt aizķeršanās ?

 

Paldies ;)

Edited by euphoric
Link to comment
Share on other sites

Jā - tad pēc IP vajadzētu... bet tad atkal ir problēma, jo sakarā ar to ka neesi urlī padevis domēnu... vhosts nezina, kuram no daudzajiem domēniem, kas atrodas uz tā paša fiziskā servera domāts pieprasījums.... tā nu sanāk, ka tas paņem defaulto.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk - te nu mēs atgriežamies atpakaļ pie tā, ka slēdzoties pēc IP adreses netiek padots domēna vārds. Šīs nepadošanas dēļ serverpusē nevar noteik, kuram no n-tajiem virtuālajiem hostiem, kas atrodas konkrētajā serverī ir domāts konkrētais urlis - tādēļ tas tiek adresēts uz defaulto vhostu.

Varbūt nano ir paredzējuši, ka uz ārieni jāslēdzas caur proxy? Domāju, ka droši šo problēmu vari nodot nano supportam un teikt, ka tev vajag, lai iet.

Link to comment
Share on other sites

Nu... uz IP pieslēgties tā kā varēja... līdz ar to domāju, ka šis nav FW jautājums. Es liktu likmes uz to, ka viņi grib lai viss iet caur proksi - tad var nenorādīt resolv.conf failā vispār nevienu DNS serveri, kas kā izskatās tieši nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

mhm, connect's jau notiek no mana servera, kas nav ar nano.lv vispar saistīts.

Problēmas rodas, tad kad connect'ojos uz kādu no viņu hostētām lapām !

 

Tāpēc nesaprotu kāda starpība, es eju caur Browseri uz kādu viņu lapu vai no sava servaka caur cURL ?

Link to comment
Share on other sites

Pag tiekam skaidrībā.

Skripts ar curl atrodas ne uz nano servera, ja? un slēdzies klāt projektam, kas ir uz nano servera? Paņem savā serverī

nslookup www.tasprojektskovajag.lv

un pie sevis no cmd:

nslookup www.tasprojektskovajag.lv

 

salīdzini rezultātus.

Varbūt kaut kas mainījies nano DNS konfigurācijā un izmaiņas vēl nav stājušās visur spēkā... Ja vari, tad īstermiņa risinājums uz tava servera /etc/hosts failā ielikt nepieciešamo ierakstu:

xxx.yyy.zzz.nnn www.tasprojektskovajag.lv

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka curl nepatīk uzstādījumi.Man līdzīgu problēmu izdevās atrisināt izvācot CURLOPT_URL,un uzdodot hosta adresi jau uzreiz pie inicializācijas:

$ch = curl_init($url); 

Un vēl pašam ir nācies sastapties ar tādu lietu,ka CURLOPT_USERAGENT uzstādīšana pirms CURLOPT_RETURNTRANSFER izraisa Bad Request.Pamēģini ko saka šādi:

CURLOPT_HEADER, 1
CURLOPT_AUTOREFERER, 1
CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1
CURLOPT_TIMEOUT, 10
CURLOPT_RETURNTRANSFER, true
CURLOPT_USERAGENT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...