Jump to content
php.lv forumi

Audits 55


Recommended Posts

Tu to domā vienkārši, ka nedod nekādu ieguldījumu SEO jeb pat izdara pretējo?

 

Es to domāju tā, ka ja arī cilvēks pateicoties SEO to lapu atradīs, tad potenciāli viņš nesapratīs, kā ar to rīkoties un paņems nākamo google sarakstā, kura būs saprotama :).

Link to comment
Share on other sites

par to ūberdizainu. piekrītu - neesmu nekāds megadizaineris, bet meibī kādam ir idejas, kur kaut kādus sīkumus varētu pielabot?

paskatoties pricelistā, kādus apaļus ciparus viņi kāš par stundu darba, kas tur vairumā gadījumu ir vnk blabla papļāpāšana (tipa konsultācija), imho, viņiem nebūtu problēmu mazliet padalīties ar kādu labu dizaineri. savādāk kkas neliekas kopā. ja jau grib par sevi radīt labu iespaidu, tad jau bik tajā lapā vajag ieguldīt arī $$$

 

vai tev vismaz samaksāja kko?

Link to comment
Share on other sites

par lietotāja valodas noteikšanu man ir pilnīgi vienalga

pirmkārt jau tādēļ, ka tas neko nemainīs. vai lietotājs, ienākot manā lapā, redzot, ka noteikta viņa valoda sapriecāsies un kļūs par manu klientu uzreiz:)?

otrkārt jau tādēļ, ka var aizšaut garām neskaitāmu iemeslu dēļ un ir iespēja salauzt to, kas nav saplīsis.

Nu ar to īsti nav jālepojas. Tev varbūt ir vienalga, bet lietotājam vairs nē. Un kaut ko salauzt, ieviešot valodu autoizvēli var tikai, ja to ievieš ar kuvaldu.

Link to comment
Share on other sites

šitās (http://www.audits55.lv/lv/services/what-range-of-services-do-we-offer/) adreses ir galīgi garām

tas ka adresē ir rakstīts angliski bet saturs latviski. visticamāk ka tur nekāds seo nesanāks.

latviešu valodai arī tad liekam latviskas adreses

respektīvi lv/pakalpojumi/Kada-veida-pakalpojumus-mes-piedavajam/

 

title tagā ir šis:

Zvērinātu revidentu birojs. Konsultācijas nodokļu un juridiskos jautājumos :: "Audits 55" - Kāda veida pakalpojumus mēs piedāvājam?

ja es meklēšu "Finanšu pārskatu audits" tad visticamāk ka jūsu lapā es nekad nenonākšu

 

paskaties pats ko atrod gūgle http://www.google.lv/search?q=Finan%C5%A1u+p%C4%81rskatu+audits

Link to comment
Share on other sites

kā jau minēju, šis ir mans 1. projekts, taču tas nav galvenais/svarīgi.

 

vai tev vismaz samaksāja kko?

šis ir manas mātes uzņēmums un es taisīju tādēļ, ka mācos LU programmētājos.

 

šitās (http://www.audits55.lv/lv/services/what-range-of-services-do-we-offer/) adreses ir galīgi garām

tas ka adresē ir rakstīts angliski bet saturs latviski. visticamāk ka tur nekāds seo nesanāks.

latviešu valodai arī tad liekam latviskas adreses

respektīvi lv/pakalpojumi/Kada-veida-pakalpojumus-mes-piedavajam/

bija tāda ideja, bet kā tad ar krievu valodu?

google iesaka visas valodas likt .lv/en vai .lv/ru/

un vēl iesaka to, par ko ir lapa, ielikt titlē, jo Google pēc tā vērtē, bet šajā urlī ir ar neko nesaistīta informācija, neviens atslēgas vārds, kurš būtu saistīts ar manu sfēru, tādēļ vai tas ko mainīs, ja es tā izdarīšu?

 

ja es meklēšu "Finanšu pārskatu audits" tad visticamāk ka jūsu lapā es nekad nenonākšu

bet, ja meklēsi "finanšu pārskatu revīzija", tad gan!

 

jā, nav pārāk daudz linku uz manu lapu, taču ir kkāds neizskaidrojams čakars ar google. no sākuma, ja meklēju "audits 55" google ielika mani 10. vietā, tad uploudoju sitemap. biju normāli 2. vietā. tad pateicu guglei, lai izņem veco linku ārā, jo es url uzbūvi nomainīju un tad atkal esmu 10. vietā ar veco linku.

un vispār angļu nevis latviešu guglē, meklējot vienkārši "audits 55" es esmu uzreiz 2. vietā. sviests kkāds

 

tie auditori/revidenti/konsultanti vai kas viņi tur skaitās, taupa uz visu ko vien var ietaupīt! kodēšana, dizains, tulkošana izskatās, ka viss ir par piecīti :D:D:D

 

savu php kodu gan aizstāvēšu? kas tieši nepatīk?

tulkošanu veicis profesionāls tulks, taču informācija meibī dažviet novecojusi, jāpielabo, taču pēdējā laikā uzņēmumā nebija daudz laika, jo varbūt, ja ziniet, tad visiem, kuriem tas nepieciešams, ir jāiesniedz deklarācijas VID'ā līdz 1. aprīlim. varbūt neziniet.

 

un vispār šāda amata pārstāvji var atļauties sev mājaslapu kādu vien grib. darbs tāpat vienmēr būs vairāk nekā varēs izdarīt, jo tāda ir šī sektora specifika. gari jāstāsta, bet īsumā - ir apmēram 300 revidentu LV, jo ļoti grūti nolikt eksāmenu.

un vēl paskaties uz 3. bagātākā cilvēka pasaulē (Warren Buffet) mājaslapu - http://www.berkshirehathaway.com. baigais dizains, kods, tulkošana? LOL

 

es uzstaisīju PRECĪZI, kā mana māte vēlējās un, lai gan varbūt pats neesmu stāvā sajūsmā, viņa bija ļoti priecīga.

 

pie SEO ir jāpiestrādā, zinu. kādas vēl idejas?

 

 

vēl ir tāda lieta, ka man reāli besī tas, ka tad, kad lapas saturs neitilpst ekrānā, parādās skrolleris un, ja ir konteneris, kurš pozicionēts absolūti x% no abām malām, tad šis konteineris nedaudz samazinās un pārlec pa kreisi. ir iespēja uzlikt, lai skrolleris visu laiku tur stāv, bet man tas besī, tādēļ es uzrakstīju javascript, kurš

1) nosaka, vai pastāv skrolleris,

2) aprēķina platumu un attālumu no abām malām tieši procentos, kas ir ļoti svarīgi - šādi lapa saglabā savu elastic/dynamic layout.

 

es zinu, ka tas ir tāpat kā ar hidrauliskajām knaiblēm šķelt riekstus vai kā nopirkt alienware ar core i7, lai sērfotu internetā, bet kādēļ gan ne, ja var?

 

šī problēma pastāv FF, Chrome citiem nezinu, bet šī parādība ir 1. pluss IE, kuru redzu, kas IE strādā pareizi tomēr.

Edited by Jay Kay
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka kādam citam lapa ir sūds, nenozīmē, ka uz to būtu pašam jātiecas. (;

 

Vēl jo vairāk attieksme "kas tad mums, klientu tāpat da```a". Nu ```u, es klients jums par to vien nebūšu.

 

 

Es tā neesmu teicis. Firma jau 16 gadus strādā un vienmēr ir bijis, ko darīt šajā nozarē, un mājaslapa tika uztaisīta vienkārši, lai tā būtu, nevis kā baigais ierocis, lai promotētu savus pakalpojumus.

 

Mēs novirzamies no tēmas.

 

vai ir kādi ieteikumi, lūdzu?

Edited by Jay Kay
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...