Jump to content
php.lv forumi

SMS pakalpojums


krisis32

Recommended Posts

Tātad vai kāds man var ieteikt kādu hosting servisu, kas piedāvā SMS ziedošanu?

Skatos SIA SOLAR-F ( http://www.solarf.lv ) piedāvājumu, bet nevaru saprast vai viņi piedāvā sms ziedošanu.

Metu aci arī uz Latvian Hosting Center ( http://lhc.lv ), bet kā izskatas viņi pašlaik nepiedāvā šo pakalpojumu. Varbūt ir vēlkāds labs un uzticams sms hosting sniedzējs, kas piedāvā sms ziedošanu? Protams izņemot fortumo, jo esmu dzirdējis slitas atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

Uz jebkura iespējams izveidot SMS ziedošanu...

 

Vēl ir arī techpoint.

P.S. Es personīgi kaut kā tomēr ne techpoint, ne lhc, ne solarf neuzticētos. Pakalpojumi, protams, tiek sniegti utt., bet par ir dzirdētas ne tikai pozitīvas, bet arī negatīvas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

krisis, ar ko atšķiras ziedošana no pakalpojuma? Tikai ar to, ka saņemot naudu nesniedz atpakaļ pakalpojumu.

Nosūta SMS > lapas requests > opā. Saņemta ziņa no DONATE kriksim anonīms > insert into ziedotaji (ziedotajaNiks, summa)

 

DONE.

Link to comment
Share on other sites

savulaik sadarbojos ar Shiem : MP

Serviss pilniiba apmierinaja.

Iespejams indviduali vienoties par % etc. lietam , galvenais nebaidiities runat.

--

Ka jau augstak tika mineets, ziedojumi nearko netskjiras , no stndart pakalpojumiem ( no programmesanas viedoklja)

Sanjemot no Operatora ( domats dotaa pakalpojuma sniedzejs) SMS , tiek atgriezts 'kautkads teksts' , piemeram: "paldies Par ziedojumu" vai "Atvainojiet, bet jums nepietiekams krediits..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...