Jump to content
php.lv forumi

NIC saka ka neesmu samaksājis.


Pentiums

Recommended Posts

Čau, parasti visi bankas pārskaitījumi uz nicu notiek dienas laikā un uzreiz kad šie saņem piķi tā uzreiz panelī uzliek ka ir samaksāts rēķins. Nu vot man tāda bēda, ka jau ceturtdien samaksāju ŗēķinu, bet NIC panelī rāda ka nav samaksāts. Sazinājos ar banku. Banka saka, ka jau piektdien no rīta nauda esot aizgājusi no bankas. (man GE, viņiem SEB). Cik jums ilgākais ir bijis kad samaksājas? Negribās jau šajos laikos pazaudēt 8.70Ls un maksāt vēlreiz. Aizsūtīju NICam mailu lai paskatās kārtīgāk savā i-bankā ar aci. Jāgaida ko teiks.

Link to comment
Share on other sites

varbut nepareizu konta numuru iedevi? drukas kluda?

Jo man ar seb bija tada lieta ka viens calis bija iedevis svesa konta numuru un es aizskaitiju uz to numuru bet ar vina personas kodu un vardu uzvardu

Bankai pēc būtibas bija janoraida maksajums jo konta numurs neatbilda personai kuru uzrādīju bet maksājums aizgāja!

Pēc tam tas calis mekleja roka to personu kuras numurs tas bija!

Link to comment
Share on other sites

Nepareizu točna neierakstīju. pirms pārskaitījuma pārlasīju un vēl tagad 2x pārbaudīju visu. nu jācer ka toč apslimusi :)

 

EDIT: hehe viss notika. tikko nospiedu nic panelim REFRESH uz pārlūka plakus adresu joslai. tiko samaksājies. fū kā akmens no sirds novēlās. jo domēns riktīgi labs!! :))

Edited by Pentiums
Link to comment
Share on other sites

bankas parskaitiijums kaa 'suga' var vilkties 3 darba dienas..

Runajot par *.nic ir taa:

ka vinji parskaitijumus izskata 1 darba dienas laikaa...

Ja ieskaitijumu veici 6/7 diena tad 1dienaa ~~ 16-18 jaabuut visam ok (no banks viedoklja), taatad apskatiis 2dienaa...

Piedevam Nic, jau pabriidina, ka nush ja nesmakssi sonedelj, tad DNS zaudesi ( reali vini atsleedz peec 7+3 dienam)

-----

P.S. kontrol panleii ir redzms rekjins 3 meneshus ieprieksh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...