Jump to content
php.lv forumi

Jautājums par hostinga izvēli.


Recommended Posts

Ir vajadzība pēc hostinga, priekš vienas nelielas informatīvas lapas.

Lapā būs tikai dažas sadaļas ar info un galerija.

Tad nu lielākās bažas ir par galeriju.

Vai visiem hostingiem ir tā, ka ir problēmas mkdir funkciju?

Piemēram EMA.lv, man negāja neviens gatavais galerijas scripts, kuram ir fopen, mkdir, kā arī scripts nevarēja uztaisīt chmod, jo galerijas scripta izveidotajai mapei bija problēmas ar ownership. (tās pēc foldera izveides tika piešķirtas apache, kā arī folderis uzreiz ir 755, bet chmodēt uz 777 es nevarēju pat caur hostinga CPANEL , kamēr es mapei manuāli neuzliku reset ownership)

Te ir vecs topiks, kur man bija šīs problēmas.

http://php.lv/f/topic/11838-problema-ar-galeriju-un-chmod/page__hl__ownership__fromsearch__1

 

Dabūju vienkārši tērēt veselu nedēļu laiku taisot pats savu galeriju izmantojot ftp_mkdir un ftp_chmod, bet ja es tagad taisu lapu uz sava xampp, tad taisīt šādā veidā galeriju ir diezgan problemātiski, jo man te uz localhosta nav FTP serveris.

Doma bija par serveris.lv, bet palasīju šeit atsauksmes un sāku šaubīties, bet varbūt ja hostēta tiks neliela lapa ar info un galeriju, tad nemaz nekādas lielās problēmas nebūs?

Link to comment
Share on other sites

toč nav pieejams!

 

hmm, nano jau arī šad tad nogļučī (uz dažām sekundēm nav pieejams), taču priekš mazām lapiņām ir ok. btw tur ir pilnīgi viss atļauts attiecībā uz failu veidošanu (folderi vēl jāapskatās, bet gan jau ka arī) un šādas tiesības ir viena no lietām, kas man tur patīk un kurai, manuprāt, vajadzētu būt uz katra normāla hosta

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka nano baigi cenas samazinājuši (salīdzinot ar to, kādas bija pirms 2 gadiem kad skatījos) un diska vieta arī pieklājīga.

Diezgan labs variants.

Bet tad apskatījos Garmtech - 2GB par tādu cenu liekas vilinoši, bet izskatās pārāk labi. Kādas atsauksmes?

Nebūs Garm tie paši gļuki kas EMA?

Link to comment
Share on other sites

Uz garmtech nav nekā bijis, bet uz nano gan. Bija mazs (gan ne man) incidents grisham, cik atceros, par datu (pareizāk paroļu) atgriešanu itkā īpašniekam nečekojot pat īsti mailu, cik nu atceros.

Bet apgalvot, ka nano nekam neder par to cenu gan nevaru atļauties, cena ir ok manrādās.

EDIT: Oj, nē, neh..a, apetīte laikam rodas ēdot, nav nav ok. Tiko paskatijos hostinga plānus...

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

ieteiktu palasīt iepriekšējos topikus par hostplex. ja nemaldos un pareizi atceros, tad tur bija kaut kas rakstīts par lietotāju datu tirgošanu.

 

Esat gatavs ticēt visai nepamatotai un nepārbaudītai informācijai, kas tiek publicēta internetā?

Edited by HOSTPLEX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...