Jump to content
php.lv forumi

Diskusija par mācīšanos, kurā neviens nerāda resursus


2easy

Recommended Posts

[offtopic]

Mans darba devējs pieturās pie domas, ka:

Labs darbinieks regulāri papildina avas zināšanas, kuras veicina viņa izaugsmi, un apgūst jaunas idejas un iemaņas un apgūst kolēģu un savu pieredzi, lai domātu stratēģiski.

[/offtopic]

Labāk būtu pateicis kādu savu iecienīto resursu, nevis interesējies par manu morāli-ētisko attieksmi pret darbu ;)

Link to comment
Share on other sites

hehe, mans jautājums nebija jāuztver pārāk burtiski/nopietni (kā jau bieži tas ir :D)

es jau esmu pamanījis, ka Tu daudz lasi, jo savādāk nevarētu visiem piespēlēt tik daudz labus linkus. drīzāk jau gribēju uzprasīt, cik stundas dienā (no darba laika) tā vidēji pavadi lasot visu ko tādu interesantu/noderīgu ;)

 

ohh, es pats gan tā īpaši neko nelasu. tieši otrādi cenšos NElasīt, jo aizraujoties ar lasīšanu tas baigi novērš uzmanību no kodēšanas. tāpēc kko meklēju un lasu tikai "on demand", kad kko ievajagas

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu Aleksejam, ka labāk ir izglītoties tieši ar darbu saistītās tēmās (ja esi programmētājs, tad par programmēšanu, tās kvalitāti utml.), nekā stimulēt sevī "kovboja programmeri" ;) (sk.Cowboy coding). Labāk ir 20 stundas mācīties jaunu efektīvu variantu kā risināt kādu lietu, kas nepieciešama teju katrā projektā, nekā turpināt tik kodēt pa vecam un laika gaitā uz tā rēķina zaudēt nevis 20 stundas, bet 200 stundas! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur klīda labs teiciens - ja man iedotu cirvi un liktu nocirst koku 8 stundās, es sešas stundas domātu, kā to izdarīt 2ās stundās.

 

Tas par mācīšanos un lielo lasīšanai, domāšanai atvēlēto laiku.

 

Mani, piemēram, tracina firmas / vadītāji, kuriem liekas, ka pareizi ir tad, ja programmētājs 8h sēž pie klaviatūras un raksta kodu. Patiesībā tas ir 100% nepareizi. Tas ir ļoti nepareizi. Tas ir ļoti, ļoti nepareizi.

 

Piemēram, reizēm galva nedomājas, atliek tikai iziet mazliet pastaigāties un stundas laikā ir skaidrs viss vairākām dienām uz priekšu.

 

Programmē ar galvu, nevis ar pirkstiem un klaviatūru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...