Jump to content
php.lv forumi

ubuntu live cd kopet uz ntfs


vbz

Recommended Posts

Sveiki!

Vajag no ext3 paarkopeet datus lietotaaja. No windows nomountot neizdevaas - ifext2 nemounto, inode ir 256 baiti, nevis 128. no ubuntu live cd, viss notiek, ntfs redz, lieta taada, ka dazhi faili nekopeejas, permission denied, no ext3 uz ntfs partiiciju, vienkaarshi uzraksta, ka nav atljauju, bet failam ir pilniigi taadas pashas atljaujas, kaa taadam, kursh kopeejas, es neesmu *nix korifejs, nav atshkjiriibas permisijaas, kas veel vareetu buut, rakstu no ubuntu live cd, tapeec translitaa

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens offtopiks, bez /home/user, kur vēl varētu glabāties lietotāja dati? Ko vēl backupot? Datus pārnesīs uz win. distributīvs ir ubuntu. Kur vēl varētu glabāties kaut kādi dokumenti un citi "bambarbasi". Ar find es neatrodu vairāk neko. Jāpārkopē tikai /home/user?

 

Lai būtu drošs par visiem 100%

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Ja tu domā softu uzstādījumus, tad jā - tie visdrīzāk glabājas tikai home direktorijā.

Bet ja tu domā par lietotāja failiem, tad tie var glabāties sazin kur - neviens jau neliedz lietotājam rootā / uztaisīt direktoriju ManiKrutieDati, un tur visu stūķēt iekšā.

Link to comment
Share on other sites

lieta tāda, ka es nezinu *nix direktoriju struktūru, es no Partition magic, dzēsīšu visu, tas būs neatgriezeniski, pa to vajag domāt, pirms pogas spaidi, ok, citas direktorijas es neatrodu, mierīgi pārtaisīs noformatees uz ntfs 2 partīcijām, viena būs 30gb, kad liks sistēmu, otra būs data, kur sakopēs visus dokomentus, svarīgi dati, parauj drusku mīziens, jo dati ir svariigi

 

Ja būtu parasti dati, es te nehailotu, nedrīkst uztaisīt nevienu provalu, būs vēl sliktāk

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

es tā arī darīju, vēl pārakstīju uz usb disku, viskautkas var gadīties, pirms sāc kko darīt, lai cik pārliecināts būtu, saglabā datus vēl kkur, var iebraukt miskastē, visiem adminiem to silti iesaku, nekad neuzticies uz tehnoloģijām, kopē ikdienā visus datus uz kādas lentes kaut vai, vienalga kur, bet kopē, pats būsi drošāks

Link to comment
Share on other sites

es domāju ārējo disku, kas mountojas caur USB, nevis , hmm ir tagad arī diski, kas strādā uz flesh principa, principā dārgi, klusi, droši, bet dārgi pašlaik, sistēmu no tāda palaist varētu, viņam nav vajadzīga galviņa kas skraida pa disku matricām, tas nolasa momentāli, laptopiem būtu labi, ietilpība pašlaik nav kā gribētos, bet sistēmu varētu palaist no tāda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...