Jump to content
php.lv forumi

Palīdziet man ar idejām par projekta nosaukumu!


Mastermind

Recommended Posts

vsp divdomīgi vārdi nosaukumā ir pat tīri laba ideja. piemēram, bijušais FCKeditor :D:D:D

reti kurš noticāja, ka FCK ir autora iniciāļi: Frederico Caldeira Knabben, bet visiem ļoti patika tas nosaukums (izņemot nopietnos cilvēkus)

 

man gan uzreiz pieleca Fu jēga - nav tik grūti nemaz ;)

varbūt to nosaukumu varētu izmantot kādā testā, kur nosaka cilvēka attīstības/inteliģences līmeni? tipa katrs saprot atbilstoši savam līmenim :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, tiem, kam ir idejas, varbūt arī uzrakstiet blakus, ko tas nosaukums nozīmētu, jo Webster - nezināju tādu...

Pagaidām ir tā, ka nav neviena tāda ideja, par kuru var pateikt - jā, šitais ir stabils variants - respektīvi - ja tādi būtu kādi 3, varētu vienkārši izvēlēties kā visos pasākumos, piemērotāko! :)

Link to comment
Share on other sites

Aleksej, līdz atklāšanai ir tālu, man sākumā ir jāapsolās pašam sev to projektu uztaisīt atbilstošā līmenī, kādu esmu sev nospraudis - un tas pat ir augstāks līmenis, nekā es šobrīd varu un zinu! :)

 

Bet, kad būs atklāšana, es šai forumā pavisam noteikti izziņošu ar visu linku!

Edited by Mastermind
Link to comment
Share on other sites

Tēma joprojām aktuāla... Joprojām nevaru izdomāt sakarīgu nosaukumu... Liekot kopā visādus atslēgvārdus, ar nekas jēdzīgs nesanāk.

Nosaukumam jāievēro sekojoši nosacījumi:

1) pietiekami īsam, viegli izrunājam, jāspēj atcerēties;

2) jāizvairās no vairāk kā 3 līdzskaņiem pēc kārtas, tāpat arī patskaņiem;

3) jābūt tiešam vai abstraktam, vai asociatīvam, vai pārnestam sakaram ar "web development" vai "development", vai "programming" vispār;

4) nosaukumam jābūt angļu valodā.

 

Nav ideju nevienam? :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau nedomāju uzreiz ķerties pie rakstīšanas - es sākotnēji ķeršos pie plānošanas un izpētes, tikai tad pie rakstīšanas. Labāk strādāt kā igaunim - ilgi domāt un tad darīt un izdarīt līdz galam un pareizi, nekā lietuvietim - uzreiz darīt, pēc tam domāt! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...