Jump to content
php.lv forumi

html/css vidusskolā


anonīms

Recommended Posts

Atcerējos, ka gadu atpakaļ, kad es vēl biju jauns un mācījos skolā (12kl), tad Mums pat mācija izveidot lapu.

(Es gan tur dabūju 6, jo sakautrējos učēnei stāstīt, ka man jau ir dažas lapas ar, kuras tajā laikā bija man krutas. )

Neko dižu es tad arī neuztaisīju, jo sorry, bet tīri .html failā ko īsti var uzbliezt, ja neskaita dizainu, kuru būtu interesanti saveidot ar paintu, jo ps nav pieejams.

Un jā. Gaidīju tās stundas ar degsmi, bet tad izrādijās, ka mācīsimies tilzo html ar vecajiem tagiem kā font, etc..

 

Vairāk šo iesāku, jo gribu dzirdēt Jūsu domas par to vai vispār skolā vajag mācīt "mājaslapu pamatus", jo max 1% no visiem varbūt painteresesēsies vairāk par to visu.

UN JĀ - MAN ATKAL NAV KO DARĪT! :) Jātaisa tapēc bazaru.

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

IMO taadas lietas vajag maaciit ne visiem, tikai tiem, kurus tas interesee (kaa papildpulcinjsh). Es ieteiktu izveidot taadu kaa obligaato nodarbiibu, kuru var izveeleeties no kaut kaada lista. Man vidusskolaa tas lists satureeja kori (vareeja iet tikai meitenes), teaatri, maajturiiba (meiteneem un puikaam) un tautas dejas. Tie kas trenneejaas kaut kaadaa sportaa, vareeja tos neapmekleet. Taa kaa es nesportoju, mashoju nevis dejoju un puiku maajturiibaa neviens negaaja (visi laikam sportoja), man atlika iet uz teaatri. IMO tur listaa mieriigi vareetu iekljaut kaut kaadu programmeeshanu n stuff...

Link to comment
Share on other sites

IMO taadas lietas vajag maaciit ne visiem, tikai tiem, kurus tas interesee (kaa papildpulcinjsh). Es ieteiktu izveidot taadu kaa obligaato nodarbiibu, kuru var izveeleeties no kaut kaada lista. Man vidusskolaa tas lists satureeja kori (vareeja iet tikai meitenes), teaatri, maajturiiba (meiteneem un puikaam) un tautas dejas. Tie kas trenneejaas kaut kaadaa sportaa, vareeja tos neapmekleet. Taa kaa es nesportoju, mashoju nevis dejoju un puiku maajturiibaa neviens negaaja (visi laikam sportoja), man atlika iet uz teaatri. IMO tur listaa mieriigi vareetu iekljaut kaut kaadu programmeeshanu n stuff...

 

Nu a es tak gāju 84. uz programmēšanas pulciņu :D (laikam uz kādām 2 vai trim nodarbībām, divi cilvēki :D)

Link to comment
Share on other sites

Nu tas laikam bija pamatskolas laikaa :D es tad par to iipashi nedomaaju :P

 

A vidusskolaa tik 12 klasee vareeja kaadu meenesi, divus pastaigaat uz HTML/CSS/JavaScript kursiem, bet tas bija galiigi nesaistiits ar skoli, tik tas, ka tajaas pat telpaas :D

Link to comment
Share on other sites

Nu Mums videnē ar bija tikai 2 vai 3 stundas, kurās no Mums gaidīja vairāk pokemoniskas lapas.

Es personīgi ar neuzskatu, ka skolā, ja vien īpaši kāds negrib, vajadzētu mācīt programmēšanu.

Mums pat 1 vai 2 pasniedza pascal'u, bet jēga - nekāda.

Link to comment
Share on other sites

A kapec ne?

Es domaju, ka tas nav nekas ipashs, ja skola informatikas ietvaros macitu HTML/CSS.

Tas tik dod visparigu priekshstatu par to, ko varbut nekad neizmantos, bet - vai tad tas ir slikti?

Maca tachu ari vesturi, gjeografiju un velns vien zina ko. Un shaubos, ka tema par mugurkaulniekiem tagad kkadam ir aktuala.

Maca ari Accesu, tas jau ar droshi vien daudziem nebus vajadzigs.

Link to comment
Share on other sites

toč, ja pie visa tā, ko skolā jau tāpat māca, piemestu klāt arī html, c++, java, oop, mvc, asm, mikrokontrolierus, elektroniku, robotiku, etc, bla, bla, bla nekāds ļaunums no tā nerastos :D:D:D

 

nju ok, es tik gribēju pateikt to, ka tas jau pofig, ko skolā māca, lai tik bērni nevazājas pa ielām un neosta līmi. ja kkas no tā visa mācītā pēc tam arī praktiski noder, tad jau vsp ideāli. imho, galvenā jēga no skolas ir iemācīties lasīt un rakstīt, pārējo var iemācīties pats, kas interesē...

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

skolā varētu mācīt tikai programmēt un viss. Visu pārējo paši iemācīsies, ja vajadzēs. Un tad skola būtībā būtu jau programmēšanas kompānijas ar 500 programmētājiem un var veikt pasūtījumus. Skolniekiem skolas praktiskie darbi un mājasdarbi patiesībā būtu sastāvdaļa no pasūtītā projekta. Skola iekāstu normālu piķītu, varētu visiem skolēniem brīvpusdienas un personīgos notebūkus.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Fakultatīva (tas ir vārds ar ko apzīmē pulciņtipa priekšmetus skolā) līmenī varētu visu ko mācīt - problēma ir finansējumā un mācībspēku trūkumā (datorklase nu jau ir visās skolās un pamatlietu mācīšanai datori ir pietiekami).

Ārzemēs esmu redzējis, ka šādas lietas dara voluntieri jeb brīvprātīgie, taču Latvijā šāda brīvprātīgo kustība ir ļoti vāji attīstīta.

Link to comment
Share on other sites

Man intresi par visu uzdzina tieši HTML, kuru mums informātikas stundā pasniedza ja nemaldos pēdējās 3 stundas par BASIC taggiem utml. vai mazliet vairāk, katrā ziņa intrese parādījās un tiklīdz bija iespēja sāku kautko vairāk darīt!

Es domāju par LIELU par, jo katrā ziņā programmēšana jau nav tikai viens vienīgs kods, bet gan loģika utml. tāka skolā to varētu pasniegt mierīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...