Jump to content
php.lv forumi

Skola


daGrevis

Recommended Posts

Labvakar, tauta,

Tā kā web izstrāde mani ļoti saista, tad apsveru domu iegūt kādu "papīru", kā arī, protams, papildus zināšanas šajā jomā. Internetā (meklējot google.lv) atradu šo te, liekas pietiekami sakarīgi... Jūsu domas? :)

http://webskola.lv/programmes/web-programming/

Link to comment
Share on other sites

Es jau daudz ko zinu, pats ik dienu vēl praktizējos. Bet man tomēr akut kur ir jāmācās. Labāk mācīties par to, kas mani interesē, nevis par ko citu. Ja tāda iespēja ir... Vēl viedokļi? :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau daudz ko zinu, pats ik dienu vēl praktizējos. Bet man tomēr akut kur ir jāmācās. Labāk mācīties par to, kas mani interesē, nevis par ko citu. Ja tāda iespēja ir... Vēl viedokļi? :)

 

Konkrēti par to webskolu.lv, derētu sadabūt rokā kādas atsauksmes, uzzināt kā kotējas viņu "papīrs". Tomēr, nauda tur nav mazā, un ļoti šaubos, ka viņi iemācīs tur kaut ko vairāk par to, ko kaut vai tepat forumā var atrast...

 

Maksāt tādu piķi par papīru, kuru neviens neatpazīst tirgū - nu nē. Tad jau labāk pabeidz videni un dodies studēt datorzinātnes par valsts budžetu uz LU vai RTU...

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Tieši šobrīd 25-28. feb notiek izstāde Skola 2010, kurā viņi piedalās (atradu baneri viņu 1. lapā). Vari aiziet uz vietas, aprunāties un saprast, vai tas tev ir vajadzīgs. Pēc programmas apraksta izskatās diezgan ok. Lai gan aprakstus jau var sadzejot visādus.

 

Mazliet žēl, ka viņi nav norādījuši pasniedzējus, varbūt no tiem varētu kaut ko saprast vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds aiziet uz to Skola 2010. tad ierakstīsiet pēc tam tādu kā recenziju?

Neesmu no Rīgas, un netieku, bet interesē biedru koderu domas, kas apmeklēs un ko domā par šo iestādi. :)

nav nemaz tik slikti par 1300Ls iemācīties :)

 

EDIT: nepatīk ka webā nav norādīts nekas par akreditāciju un tml. šitiem bet varbūt es vienkārši neievēroju ;]]

Edited by eT`
Link to comment
Share on other sites

Tā... :) Pirms studijām (nav vēl īstais vecums - 9. klase) vajadzētu tomēr ko šādu... Nu lūk, uzgāju!

http://www.rvt.lv/e107_plugins/content/content.php?content.21

 

Tikai jautājums: Kas ir viens, kas otrs? (programmēšanas tehniķis/datorsistēmu tehniķis) Ko "dara un ēd ziemā" utml.... :D

 

P.S. Saprotu, ka šis gan nav nekāds web development, bet uz to pusi jau ir. Dators. Galvenais jau ir iegūt kādu papīru, lai ne tik ļoti ko iemācītios, jo to man patīk pašmācības ceļā darīt, bet gan lai būtu ko "iebāzt acīs" potencionālajam klientam. :)

Link to comment
Share on other sites

Potenciālajam klientam, IMO, vairāk patiks labs portfolio, ja vien neej uz kaut kādu mega augsto amatu. Tur vajadzētu kādu papīru droši vien (ja pa taisno uz turieni iet).

 

Programmēšanas tehniķis IMO ir programmētajs, datorsistēmu tehniķis varētu būt vai nu meistars, vai kāds administrators.

Link to comment
Share on other sites

Es gan labāk ieteiktu pabeigt parasto vidusskolu, jo programmēšana tiešām ir lieta, ko apgūst pašmācībā, un labāk tos trīs gadus pavadi apgūstot dažādas lietas, bet tālāk jau meklē kādu augstskolu, kuras šajā forumā arī ir atrunātas. Būsi daudz lielāks ieguvējs, ja skolā apgūsi vairāk priekšmetu pluss vēl mājās pa vakariem, kā to mēs visi darām, mācīsies web developingu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...